Jump to content
Guest

Dyskusja: Osoby na Crafted.pl

Recommended Posts

pamiętam czasy kiedy jak się weszło na /lowisko to zawsze ktoś stał i łowił, pamiętam też czasy kiedy Antek530 miał swój hotel i BNsiii też tam pracował i z resztą ja też, pamiętam kiedy kiedyś było trudno wejść na FB bo kolejki były zawalone. Ogółem kiedyś to było....

Ja nie mam dużo osób które mogę wymienić :( Ale jak mam komuś podziękować to ninjajump z Tobą zaczął się mój ślub moja działka i moja przygoda na serwerze... 

XOlciak Mogę zawsze na Ciebie liczyć, zawsze mi pomagasz...

Emili_Rose Zaufanie dla mnie i da nie mi szansy :D Uwielbiam Cię, można na Ciebie zawsze liczyć :D

Asia456 za małżeństwo xD ❤️

AnkaPatanka za bycie ze mną :D

Więcej osób nie mam za co podziękować :( ?

Jeszcze Bardzo chciałambym podziękować Mag_Mikolaj'owi za pranki, owieczki oraz spadanie Fpsów ❤️ Kochany jestes :D 

Cześć,

Może nie wymienie wielu osób ale prosze sie nie martwić. 

Tutaj są jedynie osoby które najczęściej wspominam :D

@Princess123000 ?

@Xerceus_ No oczywiście "EGH" 

@GRONO Nie wiem czy mam ci dziekować, czy iść w drugą stronę. Pamiętaj, że to sie leczy i tyle ?

@Aruno Tobię to dziękuję za kilku-dniową sławę na Youtubach 

@Kosmiteg_ Zająłeś miejsce Voxa ?

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Kurde no tak pamiętam jak Ruski był jeszcze ruski i z cukinią wgl byli ''starym małżeństwem z ruskiej bajki'' xd

A wgl Pani_Cecylia zapomniałem o niej xd fajna była 

Albo jak Mag_Mikolaj miał w kościele udzielać slobow 

Albo jak Olivia była zwykłym graczem...

Albo jak ForcBar dał mi bana na toxic a potem go wielbiłem bo dzięki temu odkryłem Skyblocka  

@FAstkill- za remixy piosenek, wspólne śpiewanie po twojej pysznej zupie, robienie memów z graczy , historie o wojsku

@Xkapsel123X - za wykłady o kobietach z którymi Madzi30 sie nie zawsze zgadzała, za słynny tekst '' mój komputer , moje życie''

@Neniri- łowienie ryb na FB, Picie wody ze stawu

@rorek- za bitkę  z  Kapslem , transmitowaną na ts, przez którą każdy musiał mieć 5 minut na powstrzymanie śmiechu , łez , i wstanie spod biurka, ''niczka nie zaczepiaj MNIE!''

@Niczka_- za zaczepianie rorka na ts XD.

@Myszka111- '' Kiedyś to było''
@Aruno-  Dzięki za krótką, Kilku-dniową  sławe na YT
MiediX ( Który nie miał konta na forum ) - dzięki za możliwość bycia gościem na twoim live.

• Super 2

pamiętam jak pierwszy raz stworzyłem Wyspe i nie mogłem oderwać się od komputera 

• Lubię to! 1