Jump to content

[ODRZUCONE] [unBan] Registereq


Registereq
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Registereq
2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Madzi30
3. Długość bana: Perm
4. Data nadania bana: 18.05.18r.
5. Wyjaśnienie: Zażartowałem wiadomością o treści że "sprzedam swoje konto premium za 3 grosze psc XDD" "I tak mam perme na hypixelu za nic XD"  mimo że wiem że sprzedaż kont i przedmiotów jest zabroniona w regulaminie. Jednak był to tylko żart a następnie madzi zaczęła mnie pytać "a chcesz to?", pytałem ją ale jasno nie powiedziała. Potem próbuję wejść przez portal na hubie (bo host zamknął mi serwer) na FreeBulida, jesteś zbanowany. Wchodze na SkyBlocka sie pożalić i zgłosić to innemu administratorowi, lecz przez problemy z internetem nie byłem w stanie tego zrobić. 
6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Bo madzi zrobiła błąd gdyż do żadnej transakcji nie doszło.
Edited by Registereq
Link to comment
Share on other sites

Wystarczyła próba handlu, gdy pytałam czy chcesz sprzedać konto na 100% nie zaprzeczyłeś, więc raczej nie był to żart. Poza tym w Regulaminie wyraźnie jest napisane, że trolle są zakazane. Apeluj za 2 tygodnie.

 

brakub.jpg.ba1f4d71593eaf479a8e78f3abb64adb.jpg

  • Lubię to! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy