Jump to content
Sign in to follow this  
xozen_

[ODRZUCONE] [Podanie] nzx

Recommended Posts

1. Nick: nzx  (forum), NeZoXPlayGame (serwer, stary nick).

2. Imię: Kamil

3. Wiek: 13

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Myślę, że rok już minął (26.06.2017)

5. Masz mikrofon i TS3?: Posiadam oby dwie rzeczy.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: Tak, nawet jako Właściciel.

7. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum?: Nigdy, ale szybko się nauczę.

8. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum?: Dziennie? Hmm... 3-5h?

9. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?:  Byłem tylko karany 1 razy mute na serwerze.

10. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Jestem osobą miłą, sympatyczną oraz ambitną. W 2017 roku trochę byłem nieopanowany, ale teraz jestem ogarnięty i opanowany. Znam dobrze silnik MyBB, mniej znam otóż ten silnik IPS. Szybko się uczę i dużo zapamiętuję, jeżeli ktoś mi coś mówi. Inni może mnie "hejtują" dalej, ale ja to ignoruję i doskonalę moje pasje. Nigdy na tym forum nie posiadałem rangi typu "Grafik" lub "Helper", ale dzisiaj próbuję na Moderatora Forum.

11. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Zacznijmy od prostych rzeczy - mam na imię Kamil i mam 13 lat. Pochodzę z miejscowości Sopot, ale się przeprowadziłem do centralnej Polski. Moje zainteresowania to informatyka, grafika oraz straż pożarna. W przyszłości pójdę jako strażak lub informatyk - dla mnie to trudny wybór. Na co dzień włóczę się z przyjaciółmi po mieście, jeździmy rowerami i patrzymy okolice.

12. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Przeczytałem.

13. Potrafisz używać narzędzi moderatora (zamykanie, przenoszenie, banowanie itd.)?: Na silniku MyBB tak, a nie wiem czy na tym silniku jest tak samo.

14. Jakie działy chciałbyś/abyś moderować?: Skargi (Forum), Spam.

15. Na jakim silniku działa forum Crafted.pl?: Crafted.pl działa na silniku IPS.

Myślę, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Pozdrawiam.

nzx.

Edited by nzx
Poprawki estetyczne.

Wiek (+)

Ortografia (+)

Posiadasz TS oraz mikrofon (+)

Na forum raczej jest często (+)

Na TAK! Powodzenia! :3

• Super 1

Jestem na tak!Powodzenia!

Wiek +

Ortografia +

Posiadasz mikrofon i TS3 +

Na forum dość często +

• Super 1

Guest

Oczywiście w wiek wierzę po zdaniach,

Skoro jesteśmy już przy zdaniach są one rozbudowane i nawet przekonujące, lecz dodałabym więcej

Ortografia oraz interpunkcja opadnowana

Widuję ostatnio Twoją aktywność

Jestem na Tak, powodzenia 

Guest

Nie ma żadnych minusów więc podam plusy

wiek +

wiesz na jakim silniku działa +

zdania +

co będę się rozpisywać na TAK

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy