Jump to content
Sign in to follow this  
Glukonolaktobionian_Wapnia

[Propozycja] Chat pomocowy

Recommended Posts

1) Mój nick: Muszynskijan

2) Nazwa propozycji: Chat pomocowy

3) Opis: Wydzielony chat na Discordzie na którym helperzy i gracze udzielaliby odpowiedzi na pytania raczkujących na tym serwerze

4) Dlaczego akurat to: Jestem przekonany że pomoże to początkującym szybciej się zorientować w realiach serwera. I tak, wiem że można to samo robić na chacie w grze, z tym że porady z tego chatu nie znikają tak szybko, poza tym można też tam umieszczać protipy dotyczące gry na singlu

NOTE: Jeżeli taka propozycja już była, proszę o zamknięcie. Jeśli nie, zachęcam do oceniania pomysłu

Jak dla mnie dobry pomysł. Pomoże to nowym ludziom, i przyjmie się szybko.

Na Tak

Guest

Uważam, że jest to niepotrzebne, przecież mamy dział ''Problemy i Pytania'' na forum, z Discorda nie róbmy forum lub Ts3

Jestem na Nie

Od czego jest główny chat.

Na nie.

Edited by Klucht

Wystarczy zapytać się na chacie ogólnym lub napisać pw do kogoś z administracji serwera.

Na nie.

W dniu 14.09.2018 o 08:03, MeryJestTutaj napisał:

No chat pomocowy to /helpop, albo zwyczajny chat.

na discordzie nie ma /helpop.

przejdźmy do propozycji...

po co taki kanał skoro można się spytać na #główny?

discord to nie forum, ts3

na nie

Otóż ja jestem na tak, bo w końcu niekoniecznie wszyscy użytkownicy przebywający na naszym serwerze discord muszą być także zarejestrowani na forum, taki dział bardzo się przyda.

Edited by Yuukeshi

Myślę że przydatne, na głównym można zawsze przeoczyć jakieś pytania przy takiej ilości wiadomości i będzie to też ułatwienie dla osób które nie mają konta na forum lub nie posiadają TS, jestem na tak. 

Tak, administracja bardziej zwracała by uwagę.

O wszystko możemy się spytać na czacie głównym, jest to moim zdaniem zbędne

Na NIE

W dniu 22.09.2018 o 11:24, fruzia napisał:

Otóż ja jestem na tak, bo w końcu niekoniecznie wszyscy użytkownicy przebywający na naszym serwerze discord muszą być także zarejestrowani na forum, taki dział bardzo się przyda.

Kwestia zarejestrowania się na forum to max. 2 minuty roboty. A ja jestem na Nie, mają jakieś problemy/pytania to mogą zgłosić to na forum w odpowiednim miejscu, napisać do jednego z członków Administracji na PW bądź napisać na czacie ogólnym. Normalnie myśląca osoba od razu użyłaby czatu ogólnego do tego, więc i tak nawet jakby zostało to dodane to i tak większość by nie używała tego.

Moim zadaniem tak bo gdy na główny chcesz komuś odpowiedzieć to masz spam a na takim kanale przynajmiej można by było na spokojnie porozmawiać 

Jest od tego normalny kanał "główny" na którym można zadać pytanie i oznaczyć kogoś z administracji.
Drugim takim chatem jest CzatBox na forum oraz czat w grze.
Pomysł zbędny, trzeba by było pilnować kanału czy ktoś nie spamuje, źle się zachowuje etc.
Na nie.

14 godzin temu, PaQus napisał:

Jest od tego normalny kanał "główny" na którym można zadać pytanie i oznaczyć kogoś z administracji.
Drugim takim chatem jest CzatBox na forum oraz czat w grze.
Pomysł zbędny, trzeba by było pilnować kanału czy ktoś nie spamuje, źle się zachowuje etc.
Na nie.

Znam tłumaczenie z pinganiem administracji. Skuteczność jest jak w przypadku brzytwy Ockhama- nie działa.

Tłumaczenie odnośnie chatu w grze zawarłem w wyjaśnieniu wyżej

Chatbox jest dobry, ale co jak ktoś nie ma konta na forum/ dostał na forum bana?

Poza tym kto z administracji jest na Discordzie ten tam moderuje chaty i dodatkowy chat im nie robi za dużej różnicy przy ogólnej ilości wiadomości tamże

Myślę że to nie będzie potrzebne, równie dobrze możesz wpisać na youtube, tylko z tym roboty. Na  NIE