Jump to content

Recommended Posts

Na początek: Dajcie repke @Wettetka albo nie będzie coveru jej autorstwa!!!
Przeróbka Shape of you - by @Amiqa & @Wettetka
Czyli o triju i kebabach
Jeśli piosenka nie jest zrozumiała to zwalajcie na wettcie! (chociaz wiekszosc wymyslalam)

JeśLK
Crafted nie jest najlepszym miejscem by znaleźć milosc

Wiec kebab jest miejscem do którego idę

Ja i moi przyjaciele, przy kanale z memami, mem za memem Czytamy szybko, po czym odpisujemy wolno

Przychodzisz, i zaczynasz rozmowę tylko ze mną, dzbanie

I daj kebaba mi, dam mu szansę Weź mnie za nogę, stój! Minęliśmy budę I wtedy zaczynam jeść I mlaskam tak

Triju wiesz, że on Ciebie loffcia Twoja miłość była stworzona dla kogoś takiego jak kebab Chodz juz podążaj za mną Może i jestem najedzony ale nie miej nic przeciwko temu, powiedz

Kebabie, nie gadajmy tyle Podniebiaj moje kubki smakowe Chodź już, wejdź do buzi Chodź - chodź już, wejdź do buzi

Ubóstwiam twój nieziemski smak Przyciągany do budki kebabow Mimo że tir również się zakochuje Uwielbiam twój smak

Ostatniej nocy byłeś w moim pokoju Teraz mój stół pachnie jak ty Każdego dnia, wybierając nowy smak A ja uwielbiam tówj smak A ja (x4) - Uwielbiam twoj smak A ja (x4) - Uwielbiam twoj smak A ja (x4) - Uwielbiam twoj smak A ja (x4) - Uwielbiam twoj smak Każdego dnia, wybierając nowy smak Jestem zakochany w twoim smaku

Kazdego dnia odkrywając nowy smak Triju kocha Ciebie kebabie W ciagu tygodnia idziesz z triju na randkę
Ale jesteśmy oszczedni Wiec niech będzie wszystko co możesz zjeść Wypełnij swoj plecak pełen keszu, a ja swój zoladek

Rozkoszujmy się godzinami, I jak ma się twoja data ważnośći? I wychodzimy, idziemy do śmietnika, żegnaj przeterminowany kebabie I płaczę tak:

Triju wiesz, że on Ciebie loffcia Twoja miłość była stworzona dla kogoś takiego jak kebab Chodz juz podążaj za mną Może i jestem najedzony ale nie miej nic przeciwko temu, powiedz:

Kebabie, nie gadajmy tyle Podniebiaj moje kubki smakowe Chodź już, wejdź do buzi Chodź - chodź już, wejdź do buzi

Kazdego dnia odkrywając nowy smak Triju kocha Ciebie kebabie W ciagu tygodnia idziesz z triju na randkę
Ale jesteśmy oszczedni Wiec niech będzie wszystko co możesz zjeść Wypełnij swoj plecak pełen keszu, a ja swój zoladek

Jestem zakochany w twoim smaku Przyciąga, i odciąga mnie twoja data ważności Mimo, że mój żołądek piecze Jestem zakochany w twoim smaku Ostatniej nocy byłeś w moim pokoju Teraz mój stół pachnie jak ty Każdego dnia, wybierając nowy smak A ja uwielbiam tówj smak A ja (x4) - Uwielbiam twoj smak A ja (x4) - Uwielbiam twoj smak A ja (x4) - Uwielbiam twoj smak A ja (x4) - Uwielbiam twoj smak Każdego dnia, wybierając nowy smak Jestem zakochany w twoim smaku Kebabie, chodź, do śmietnika, chodź Jestem zakochany w twoim smaku Przyciąga, i odciąga mnie twoja data ważności Mimo, że mój żołądek piecze Jestem zakochany w twoim smaku Ostatniej nocy byłeś w moim pokoju Teraz mój stół pachnie jak ty Każdego dnia, wybierając nowy smak A ja uwielbiam tówj smak A ja (x4) - Uwielbiam twoj smak A ja (x4) - Uwielbiam twoj smak A ja (x4) - Uwielbiam twoj smak A ja (x4) - Uwielbiam twoj smak Każdego dnia, wybierając nowy smak Jestem zakochany w twoim smaku
Edited by Amiqa
  • Lubię to! 1
  • Haha 2
  • Wow 3

17 godzin temu, Wettetka napisał:

Nie chce repek, i to ja wymyslilam wiekszosc, pfff 
Nie dalam Ci dojsc do literki, a ty mowsz ze wiekszosc xD

To ja więcej, lolz

Edited by Amiqa