Jump to content
NiczQva

Czesc.

Recommended Posts

Hej   : )

No więc.. żegnam się z wami, wiem.. ostatnio pisałam że wracam, ale po prostu nie dałam rady znieść co przydarzyło mi się ostatnio na serwerze, nie będę mówić Co, bo zapewne większości osób to nie obchodzi. Będą odpowiedzi "Szukasz atencji pisząc ciągle pożegnania?" Odpowiadając- Nie : ).

Na tym serwerze poznałam wiele wspaniałych osób bla, bla, bla.. historie o tym znacie z innych pożegnań więc nie będę się rozpisywać  ; )

Podziękuję niektórym osobom, bo mam za co:

- @wiktoria_sroka ehh Wikusia z Tobą znam się prawie od wtedy, kiedy zaczęłam rozmawiać na ts, to ty i @XxMadziaxX pokazalyscie mi, jak tu.. po prostu grać i dzięki wam poznałam np.. Voxa Kappa (Wikusia, w ferie się widzimy cn Kappa❤️ )

- @Triju Trijusia.. słuchanie piosenek itd.. po prostu lofciam ❤️

- @SytryCartwright i @AnkaPatanka oraz @danioxd11 was jako pierwszych poznałam serwerze, zawsze mogłam na was liczyć, Dziękuję ❤️

- @8rikicz, @Yuukeshi, @iHeroPL, @OlekPro260, @Dabbe_01 i @FAstkill oraz @aleksanderp1 wam dziękuję za rozmowy na TS ❤️

- @Quembec, @Xkapsel123X i @rorek Rozmowy od rana, do nocy.. Dzięki ❤️
- @Olivia_Appleday Ivonka i te sprawy ? Dzięki za rozmowy na dsc ❤️
- @Inflamee Elo skalbje Kappa Tobie dziękuję za.. w sumie to wiesz za co ❤️ 

Dlaczego tu wymieniłam tak mało osób? Bo myślę, że niepotrzebnie byłoby wymieniać wszystkich, skoro jest to napisane w moich innych pożegnaniach, a osobom które wymieniłam, naprawdę bardzo dziękuję ❤️

P.s. Nie wiem czy wrócę, ale wiem że w dni wolne będę na serwerze :  ) Pa.

Edited by NiczQva
  • Przykro mi 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy