Jump to content

Pochwała

2005r
 Share

Recommended Posts

2005r

Hugoo

14.07.2017  ok. 11.15

Kupiłam osła za 4000$ i miałam go przetransportować go na swoją działkę. Miałam laga i mnie wyrzuciło z serwera. (byłam 5 działek od swojej) Po 2 sekundach wróciłam na serwer i  się przestraszyłam że stracę osła. Serce stanęło stanęło mi w gardle. Ale podczas logowanie /login haslo siedziałam na ośle. Ufff. Zalogowałam się i osioł mnie zrzucił. No super. Napisałam "Pomocy" na chacie. Po 30 sec. nic się nie stało. Stwierdziłam że jestem 5 działek od mojej więc chyba dam radę go przepchać. Ale osioł nie bardzo się słuchał. I wtedy zjawił się on, mój idol  """""HUGOO""""" wsiadł na osła i odjechał na pobliską działkę. Pierwsza myśl to że jakiś typo wsiadł na osła i mi go ukradł. Ale dopiero później zobaczyłam nick. Potem napisał do mnie żebym na niego wsiadła. Udało się. :) Odjechałam na swoją działkę. Potem napisałam mu żeby przyszedł na moją działkę bo chciałam mu podziękować ale napisał że nie czasu.

Dowód : osioł na mojej działce i 1 muł.

Hugo bohater xD Teksty tutaj jak z filmu akcji!

"A wtedy zjawił się on" PS. Pochwały są bardziej dla administracji z mniejszymi rangami, bo Hugoo nie dostanie już chyba awansu

PSS. Następnym razem dowody wrzuć na imgur (screenshot)

PSSS Chyba znowu dostanę 3.5 :/ Trudno...

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy