Jump to content

propozycja o Moderatora

ZeXores
 Share

Recommended Posts

1.Nick- Mr_ZeXores

2.Imię- Jordan

3.Wiek- 14

4.Od kiedy grasz Crafted.PL- ja Gram od 1 czerwca 

5. Masz mikrofon i TS3- tak

6.Czy kiedyś miałeś podobną funkcję- tak i nawet dobrze mi szło

7.Ile poświęcasz czasu na pełnienie obowiązków

8.Czy kiedy kolwiek byłeś karany na serwerze forum, ts3- nie nigdy chyba że mute :D

9.Dlaczego mielibyśmy cię przyjąć-  W sumie nie wiem. Chciałbym być zapamiętany na tym serwerze. Chciałbym też pomagać ludziom

bo czasami pisze coś na chacie do adminów helperów itp. i oni mi nie odpisują albo mają wyłączone /msg. I w sumie czemu nie ?

10.Coś o sobie min 5 zdań- Nazywam się Jordan mam 14 lat i chodzę do 1 gimnazjum. Bardzo lubię grać w minecrfat z moim kolegą, bardzo dobrze się bawimy. Lubię też malować i grać w piłkę. Ogólnie jestem miły i dobry w szkole.

11.Przeczytałeś Regulaminy- Tak

12.Czy potrafisz używać narzędzi Moderatora- tak bo kiedyś nim byłem.

13. Co to jest "MCP"- W dosłownym rozszyfrowaniu Mod Control Panel. W wyjaśnieniu - centrum dowodzenia Moderatorów i Administratorów Forum, gdzie do czynienia ludzie takie mają z takimi cudami jak Moderacja, Ogłoszenia, zgłoszenia postów, sprawdzanie IP, jeśli dobrze pamiętam to Moderatorzy mają także wgląd do historii zmian dokonywanych przez osoby uprawnione na Forum (przykładowo kiedy Moderator FB zamknie wątek to taka informacja pojawi się w tej historii, jak coś mylę to pardon, pamięć ulotna)

To na Tyle wiem że mam małe szanse na zdanie na moderatora ale liczę w siebie.

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy