Jump to content

Propozycja o Moderatora

_blowekxddd_
 Share

Recommended Posts

[font=Roboto][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]1. Nick: _blowekxddd_

[/font][/font]

[font=Roboto][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]2. Imię: Marcel[/font][/font]

[font=Roboto][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]

3. Wiek: 14 lat[/font][/font]

4. Od kiedy grasz na Crafted.PL? ja gram od 1 czerwca[/font][/font]

[font=Roboto][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]5. Masz mikrofon i TS3? tak.owszem mam TS3 i rzadko na nim przebywam.[/font][/font]

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie.Nigdy nie pełniłem tej funkcji i dlatego chcę spróbować.[/font][/font]

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Zależy od dnia,nieraz nawet 5-6 godz.[/font][/font]

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum lub TS3 Crafted.PL (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?Jeśli chodzi o start to nie,ale tak to 2 razy bo nie rozumiałem zasad serwera[/font][/font]

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? A dlaczego nie? Człowiek też ma swoje chęci.ja np ja bym chciał się dowiedzieć jak to jest być moderatorem na serwerze.I czemu by nie jestem miły i uprzejmy chciałbym też móc pisać z innymi moderatorami.[/font][/font]

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): 

Cześć, mam na imię Marcel i jestem uczniem klasy 1 gimnazjum mam 14 lat. lubię bardzo grać w minecrafta ale też inne rzeczy bardzo lubię np: jeździć na rowerze pomagać tacie. umiem trochę ortografię ale nadal się uczę aby móc być moderatorem.i dlatego dziś piszę do ciebie w tej sprawie.  [/font][/font]

[font=Roboto][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]11. Przeczytałeś/aś regulaminy?Nie,ja nie czytałem regulaminu ale zaraz przeczytam deska do deski.  [/font][/font]

12. Potrafisz używać narzędzi moderatora (zamykanie, przenoszenie, banowanie itd.)?Tak. coś o nich wiem i myślę że umiem ich używać a jak nie to się nauczę.[/font][/font]

13. [font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Co to jest "MCP"?[font=Verdana, Arial, sans-serif] wydaje mi się że to coś na płycie głównej ale tak to to nie wiem  :( [/font][/font][/font][/font]

[font=Roboto][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace][font=Verdana, Arial, sans-serif]Myślę że to wszystko co miałem wam do powiedzenia o sobie i myślę że zdam na moderatora :) Dziękuje za poświęcenie czasu na przeczytanie :) [/font][/font][/font][/font]

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy