Jump to content
Sign in to follow this  
Marcinekk

Często zadawane pytania

Recommended Posts

Przygotowałem listę często zadawanych pytań (FAQ) wraz z odpowiedziami. Ten wątek kierowany jest głównie do nowych użytkowników, aby ułatwić im zapoznanie się z forum. 

1. Co powinienem wiedzieć, zanim zacznę pisać?

Spoiler

Przede wszystkim należy przeczytać Regulamin Forum oraz działu. W przypadku, gdy dział wymaga użycia wzoru należy się do niego dostosować.

2. Czy mogę podbijać wątki?

Spoiler

Podbijanie, tzw. "refresh" jest możliwy tylko w działach "Market" oraz "Ogłoszenia graczy". Podbijanie w innych działach będzie skutkowało ostrzeżeniem.

3. Czy można mieć więcej niż jedno konto na forum?

Spoiler

Nie, nie można. Wszelkie multikonta będą banowane permanentnie.

4. Czy mam możliwość usuwania swoich wątków i postów?

Spoiler

Użytkownicy nie mają uprawnień do usuwania własnych wpisów. Jeśli uważasz, że Twój wątek/post wymaga moderacji skontaktuj się z Moderatorem Forum. 

5. Co zrobić, gdy chcę zamknąć swój wątek?

Spoiler

W takiej sytuacji należy skontaktować się z Moderatorem Forum.

6. Co mam zrobić, gdy widzę post, który łamie regulamin?

Spoiler

W tym przypadku należy użyć opcji "Zgłoś", następnie Moderator Forum rozpatrzy zgłoszoną zawartość i podejmie odpowiednie kroki. 

7. Co zrobić, jeśli widzę użytkownika, który łamie regulamin?

Spoiler

Należy użyć opcji "Zgłoś" lub napisać skargę w kategorii Forum.

8. Jak mogę odwołać się od ostrzeżeń?

Spoiler

Nie ma takiej możliwości. Dane ostrzeżenie automatycznie zniknie po 1-3 miesiącach.

9. W jaki sposób mogę się dowiedzieć, czy moje zgłoszenie zostało sprawdzone i rozpatrzone?

Spoiler

Nie możemy ujawniać  informacji, czy użytkownik został ukarany wskutek Twojego zgłoszenia. Możemy zapewnić, że wszystkie zgłoszenia są sprawdzane, analizowane i jeśli trzeba podejmujemy na ich podstawie odpowiednie działania. 

10. Czy mogę zmienić status mojego klubu?

Spoiler

Aktualnie użytkownicy nie mają takich możliwości. Jeśli chcesz zmienić status Twojego klubu lub go usunąć skontaktuj się z Administratorem Forum lub Super Moderatorem.

11. Czemu nie mogę stworzyć wątku w danym dziale?

Spoiler

Użytkownik nie ma możliwości tworzenia wątków we wszystkich działach. Jeśli nie możesz stworzyć wątku w dostępnym przez Ciebie dziale, najprawdopodobniej masz ustawioną blokadę moderacyjną. Jeśli nie możesz stworzyć wątku w działach "Rekrutacja na Helpera FB/SKY/TXO najprawdopodobniej nie spełniasz wymagań, czyli 20 zawartości.

12. Co daje mi puchar lub medal?

Spoiler

Użytkownicy, którzy otrzymali medal/puchar przeważnie dostali go za osiągnięcie w postaci reputacji, kupna sponsora lub wygranej w konkursie. Daje on dodatkowe wyróżnienie wśród użytkowników. 

13. Dlaczego utworzony przeze mnie post/temat został usunięty?

Spoiler

Najprawdopodobniej powodem takich działań poczynionych przez administrację forum, było niedostosowanie zamieszczonych przez Ciebie treści do Regulaminu Forum bądź Regulaminu Działu. Zamieszczanie postów/tematów niezgodnych z Regulaminem Forum jest generalną kwalifikacją do odpowiednich działań moderacyjnych takich jak chociażby ich usunięcie.

14. Nie znam powodów usunięcia mojego posta lub tematu, jednak chciałbym/chciałabym je poznać, co należy zrobić w takim przypadku?

Spoiler

Należy skontaktować się z Moderatorem Forum przez PW.

15. Chciałbym odwołać się od decyzji moderatora, ponieważ uważam że jego decyzja nie jest słuszna i mam co do niej wątpliwości, co mam zrobić?

Spoiler

W pierwszej kolejności należy skontaktować się z danym moderatorem w celu wyjaśnienia sprawy. Jeśli po tym dalej uważasz, że jego decyzja nie jest słuszna należy napisać wątek z skargą w dziale Forum, następnie Administrator dokładnie rozpatrzy i zajmie się tą sprawą.

16. Temat, w którym chciałbym/chciałabym się wypowiedzieć został zamknięty - co mam zrobić w tym przypadku?

Spoiler

Jeśli temat, w którym pragniesz się wypowiedzieć został już zamknięty możesz skontaktować się z administracją forum o ponowne otworzenie wątku.

• Lubię to! 6
  • Wow 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy