Jump to content

znikające auto

danioxd11
 Share

Recommended Posts

[font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]1. Twój nick: danioxd11[/font]

[font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]2. Nazwa błędu/bugu: znikneło mi auto[/font]

[font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]3. Opis błędu/bugu: wsziadłem do auta i ze mną wsiadł taki gracz i wyruszyłem ze swojej dzialki przejechalem możę 5-7 kratek i auto znikneło[nie nacisnołem shift i nie miałem pełnego eq]  I PRZYPOMINAM ŻE TO BYŁ JAGUAR XF ZA 220K[/font]

[font=Monaco, Consolas, Courier, monospace] [/font]

[font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]4. Data zdarzenia:15/07/2017[/font]

[font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]5. Screeny/Filmiki:BRAK PONIEWAŻJAK MIAŁEM ZROBIC Screena[/font]

Chyba auta nie odzyskasz :(. Nie masz dowodów.

wiem ale sam przyznaj wsiadłem do auta i nagle zniknęło kto by przypuszczał że zniknie

Tak. Następnym razem miej włączonego obs albo jakiś program do nagrywania. Przynajmniej beda dowody

i tak będe próbował

Zgadzam się z panem na górzę. Pozatym nie chce mi się wierzyć że miałeś tego jaguara xD Na serwie widziałem cię mało razy, więc chyba takiej fortuny nie mogłeś się dorobić...

jak byśnie wiedzial to jestem na serwie karzdy dzien conajmniej 4h i zarobilem 220k bo sprzedalem elytre i samochody wiec mialem tyle kasy potwierdzi to joanna94 i magicznyversus xD

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy