Jump to content

Podkopanie i zabrannie zeczy przez darusek_games

Elwuu
 Share

Recommended Posts

1.MrSzymi_PL

2.darusek_games

3.18:05 16.07

4.Dostalem prosbe o teleportacje do niego. Zrobilem to, poniewaz myslalem ze potrzebuje pomocy. Teleportowalem sie a on mnie podkopal (i nie wiem jakim cudem) zabral moje itemy z kit vip i wlasne. (moge wymienic niektore: Diamentowy Kilof Effiency 3 Diamentowy miecz sharpness 3 diamentowy napiersnik zelazne spodnie buty z zakleciem feather falling i helm, tarcza z bannerem [Ciemnoniebieski przechodzacy w blekit] i duzo innych)

5.Dowodami sa moja znajomosc zeczy, a takze to, ze razem ze mna zostal oszukany filipowskyy, w podobnym czasie. Mozecie spytac sie Bulbulatorki, ona potwierdzi ze mialem te zeczy, poniewaz pomagalem jej w sklepie z bannerami.

Mam nadzieje ze go zbanujecie i oddacie moje zeczy

MrSzymi_PL

1. Jeżeli zrobił to na działce to niemożliwym jest byś stracił te przedmioty.

2. Jeśli jednak na survivalu, to potrzebuje screenów/filmiku jako dowód.

[align=center]LGE66Tg.jpg

Masz 24h na poprawę![/align]

[align=center]

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post.[/align]

1. Jeżeli zrobił to na działce to niemożliwym jest byś stracił te przedmioty.

2. Jeśli jednak na survivalu, to potrzebuje screenów/filmiku jako dowód.

[align=center]LGE66Tg.jpg

Masz 24h na poprawę![/align]

[align=center]

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post.[/align]

No to niestety... screenow nie mam ale wymienilem moje itemy ktore mi zabral... a i zapomnialem dodac ze na koniec tej akcji chamsko zmienil se skin na ten sam ktory mam ja i napisal, ze to ja go podkopalem... a przy okazji gdzie jest ten survival? Jak juz wspominalem filipowskyyy tez zostal oszukany, wystarczy napisac czy to prawda, a bulbulatorka tez przyzna ze mialem ten zelazny set i inne zeczy.

• Admin Globalny

Bez dowodów nic nie zrobimy. Survival to mapa surowcowa czyli /sur. Na /sur normalnie traci się itemy lecz na działkach zostało to wyłączone.

[align=center]jjx3MA8.jpg

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z administracją.[/align]

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy