Jump to content

Kradzież

Sadko
 Share

Recommended Posts

Sadko

Olek_KOX_pl

17.01.2017

Napisałem na chacie ,,Sprzedaję diaxy 1 po 105". Przyszło parę osób w tym Olek. Napisałem mu że mam 30 diaxów i zapytałem ile chce? On Odpisał że 15 za 1500. No dobra, zgodziłem się. /trade i to wszystko. Jest wyświetlana ta ramka z jego eq i moim i ja daję 30 diaxów i chciałem dać połowę a on w tym czasie nacisnął "anuluj". Jako że nigdzie jeszcze nie zostały postawione diaxy, to by wyglądało identycznie gdybym nacisnął ctrl+q (czyli wyrzuć wszystko). On je podniósł. Czekał chwile i wpisał /d dom. Pisałem mu na msg a on nic. W końcu przyszedł na moją działkę i powiedział że "Po co mi je wyrzuciłeś?". Ja mu ich nie wyrzuciłem tylko on wykorzystał bug serwera co grozi banem permanentnym (przeczytałem regulamin). On napisał "Ale to nie moja wina masz 15 i elo". Wyrzucił 15 i się wylogował z serwera. Po 10 minutach nie wrócił więc stwierdziłem że poczeka aż ja też się wyloguje. Wylogowałem się i piszę na forum po paru godzinach. Jakby co to on ma VIP'a. Pisałem mu że jak napiszę na forum to dostanie bana i straci i diaxy i VIPA a on dalej nie oddał. Pewnie nie odzyskam diaxów ale trudno, przynajmniej i złodziej mniej na serwie.

Sory ale nie robię ss każdej mojej wymiany

• Admin Globalny

Bez dowodów nic nie zrobimy. Masz 24h na umieszczenie ich (za dowód może posłużyć SS rozmowy gdzie przyznaje się do winy oraz mówi co zrobił)

[align=center]LGE66Tg.jpg

Masz 24h na poprawę![/align]

[align=center]

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post.[/align]

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy