Skocz do zawartości
mgz

[Propozycja] Powitanie administracji

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: MgzzSiemirowic
2. Nazwa propozycji: Wyświetlanie na czacie powitania kiedy na tryb wejdzie członek administracji
3. Opis: Kiedy na liście graczy pojawi się członek administracji(czyli nie dotyczy wejścia na vanishu) to na czacie wyświetlana jest wiadomość "Do gry dołączył [KM]Nick !","Do gry dołączył [[email protected]]Nick !" itd.
4. Dlaczego akurat to:Dzięki wiadomości powitalnej gracze mogliby widzieć kto z administracji wchodzi na serwer.Bywa tak,żę kiedy ktoś z adm. wejdzie to gracze chcą się z nim przywitać.
Owa wiadomość ułatwiłaby witanie się z ulubionymi administratorami.Nic nowego w rozgrywce,ale umila oko.
Edytowane przez mgz
Poprawilem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez sensu, gdy ktoś łamie regulamin; dowody i na forum... Poza tym to by było tak, że spamią, floodują itp. i widzą takie powitanie i jest ,,Uwaga! Ogar ktoś z Adm jest" i by uniknęli kary?

Na Nie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, AdikGaming napisał:

Bez sensu, gdy ktoś łamie regulamin; dowody i na forum... Poza tym to by było tak, że spamią, floodują itp. i widzą takie powitanie i jest ,,Uwaga! Ogar ktoś z Adm jest" i by uniknęli kary?

Na Nie

Jak wiemy na FB jest dużo osób i co daje nam dużo wiadomości.Robienie screenów i wrzucanie na forum co moment nie jest możliwe bo nie da rady nadążyć.W sumie z tym unikaniem kary to masz trochę racji.Z mojego głównego założenia chciałem by była to zmiana czysto kosmetyczna i umilająca rozgrywkę,ale przed utworzeniem wątku wpadła mi w głowę taka myśl to napisałem.W sumie to teraz zastanawiam się czy nie usunąć części opisu dot. luzu graczy przy braku administracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co ? Ktoś myśli że jest bezkarny i floodują np. I wtedy wtopa a tak to pisze że ktoś z adm jest  ''Gracze nie łamnie regulaminu bo jest adm poczekajcie aż pójdzie i dopiero wtedy reklamujcie np serwery .'' Według mnie na to to wychodzi 

NA NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Część tektu gdzie pisałem o szybkim ogarnianiu się graczy została usunięta.Teraz opis propozycji wygląda tak jaki miał być pierwotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście jestem na nie. Od patrzenia czy wszedł ktoś z administracji jest tab a po drugie administracja sama się wita jak wchodzi a jak nie wita to na pewno jakiś gracz to zauważy i napisze "hej xyz" i się zacznie fala przywitań.

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie, byłoby bardzo dużo flood z witaminę administracji. A każdy może sprawdzić na tabie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i na pożegnanie komunikat "papa", "do widzenia", lub "dobranoc", w zależności od pory dnia. a Tab nie łaska wcisnąć? sam odruchowo wciskam co jakiś czas zobaczyć kto jest na serwie. administracja rzuca się w oczy od razu. poza tym zaśmieci to dodatkowo chat. na nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Administracja sama może napisać cześć, a jak ktoś napisze nick admina to wszyscy będą pisać, więc to jest niepotrzebne.

Na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcesz wiedzieć czy można rozrabiać czy nie? Nie mozna niezależnie od tego czy jest Administracja czy nie.

Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od tego jest TAB i od tego jest zakładka SKARGI JESTEM NA NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jeżeli np. @xKarollagow, albo @Hugo chcą wejść na vanishu? I nie chcą, żeby od razu było: cześć, cześć, cześć, cześć, dasz opa?, będzie event?, cześć, cześć, cześć. Wtedy /v w połowie przypadków by stracił na znaczeniu.

Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wywoła to spam typu "elo" "hej admyn!!1!" etc. Można sprawdzić listę administracji przez /list lub po przez naciśnięcie klawisza TAB. Na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi