Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: AdikGaming
2. Imię: Adam
3. Wiek: Jedenaście (11), lecz jak na ten wiek jestem bardzo ogarnięty.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od początku serwera.
5. Masz mikrofon i TS3? Oczywiście.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Idealnie od helpera do właściciela.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Hmm od Fb miałem przerwę lecz powracam... Od dzisiaj gram 3-7h dziennie.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Ahh... Niestety... 1 ban na forum, przekroczenie popełniła osoba za którą odpowiadałem na moim forum. Jeden ban na Fb za reklamę serwera Minecraft... ... 1 na Sky ale to już zostałem wrobiony w oszustwo na tabliczkach sklepowych... Bardzo, bardzo tego wszystkiego żałuję. Bany przedawnione (wszystkie stare) oraz jeszcze warny.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem na serwerze  bardzo często i od bardzo dawna, czyli od 2 lat. Jestem miły i wesoły oraz bardzo pomocny dla innych na serwerze. To od zawsze było moim marzeniem i jest moim celem, będę tu grał aż się dostanę do administracji (do minimum tego czasu oczywiście, mogę zostać, zależy kiedy to będzie). Jestem ogarnięty jak na swój wiek i cieszę się popularnością na serwerze. Będę często na serwerze, ponieważ niestety często kiedy jestem nikogo nie ma bo wcześnie wracam ze szkoły. Uwielbiam ten serwer i nigdy nie zapomnę o bardzo fajne spędzonym czasie na tym serwerze!
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Hej, jestem Adam, interesuję się komputerami (programy, grafiki itp.) oraz lubię czytać książki i przebywać na dworze. Mam rodzeństwo tylko starsze, brata o wieku prawie 18 lat (kończy w lutym 2019), dwie siostry, jedna ma 26 lat, a druga 31. Często przebywam na dworze, ponieważ mam mojego kochanego psa z którym chodzę na spacery do lasu. Mieszkam pod lasem, w okolicach Wrocławia więc jak już mówiłem chodzę z psem do lasu czyli na drugą stronę ulicy Kappa. Większość dnia robię coś z kolegami lub czytam książki oraz gram na craftedzie xdd. Mam dużo kolegów i bardzo szybko się zaprzyjaźniam. Jestem bardzo pomocny jeśli chodzi o osoby w potrzebie. Moją pasją szkolną jest matematyka, lecz od nie dawna uczę się gotować, ponieważ w przyszłości chcę mieć restaurację. Mam zdolności architektoniczne, czyli jak jadę gdzieś samochodem lub chodzę, w pustych miejscach raz, dwa umiem wymyślić coś co mogłoby tam być i bardzo by tam pasowało. Lubię także sport, chodzę na szkolne SKS (Szkolny Klub Sportowy) niestety tylko 2 razy w tygodniu.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak i czytam mniej więcej co tydzień, czyli taka moja lektura xdd.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):

Wymagane komendy:
- /d zaufaj: Daje się danej osobie opcje edytowania na działce czyli niszczenia, budowania itp. 24/7.
- /d dodaj: Daje się danej osobie opcje edytowania na działce czyli niszczenia, budowania itp. tylko wtedy kiedy właściciel działki jest online.
- /d polacz: Łączy 2 lub 4 działki w 1 dużą (Vip/Svip)
- /d ban: Banujesz (zablokowujesz) daną osobę na działce, czyli osoba nie może wejść  na twoją działke
- /d chat: Chat działkowy, czyli ty piszesz coś i widzą to osoby tylko znajdujące się na działce.

Komendy działkowe:

- /d pomoc: Wyświetla pomoc dotyczącą działek

- /d auto: Kupujesz losową działkę (koszt 500$)

- /d zajmij: Zajmujesz działkę na której stoisz, jeśli jest wolna (koszt 500$)

- /d tp nick: Teleportuję na działkę danego gracza

- /d obok: Pokazuję użytkowników na działce na której stoisz.

- /d info: Pokazuję informację o działce na której stoisz (osoby dodane, zaufane, zbanowane itp.)

- /d muzyka: Ustawiasz sobie muzykę która będzie leciała w kółko na twojej działce.

- /d kick: Wyrzucasz daną osobę ze swojej działki.

- /d ocen (1-10): Oceniasz działkę na której stoisz w skali od 1 do 10. (Można tylko raz!)

- /d wlasciciel nick: Oddajesz działkę danej osobie. Uważaj, najpierw weź zapłatę bo ktoś Cię oszuka!!!

- /d anuluj: Usuwa wszystkie uprawnienia (dodanie, ban itp.) danego gracza.

- /d ustawdom: Ustawiasz miejsce w które teleportuję się każdy komendą /d tp nick lub /p h nick

- /d dom: Teleportujesz się na swoją działkę.

- /d usundzialke: Usuwasz działkę oraz jej zawartość (dostajesz 500$ - koszt działki)

- /d wyczysc: Czyści działkę do zera - nie usuwa

- /d biom: Ustawia Ci biom na działce.

Komendy partnerskie:

- /partner prezent: Przekazujesz partnerowi item trzymany w łapce.

- /partner tp: Teleport do partnera.

- /partner rozwod: Rozwodzisz się z partnerem💔

- /partner ustawdom: Ustawiasz wasz wspólny dom

- /partner ulecz (X): Leczysz partnera o daną liczbę serc.

- /partner dom: Teleportuję do ustawionego domu twojego i partnera.

- /partner widziany: Pokazuję kiedy partner był ostatnio online.

- /partner pvp (on/off): Ustawiasz czy możesz się z partnerem bić na Pvp czy nie.

Vip/Svip:

- /strefavip: Teleport do strefy tylko dla vip lub svip.

- /kowadlo: Teleport do kowadła.

- /enchant: Teleport do enchantu.

- /kit svip: Odbierasz kit svip (pakiet set diax)

- /kit vip: Odbierasz kit vip (pakiet słabszy lecz też op)

- /craft: Otwiera crafting.

- /feed: Uzupełnia Ci pasek jedzenia.

- /ulecz: Uzupełnia Ci pasek serduszek.

- /noc: Ustawia noc (tylko dla Ciebie)

- /dzien: Ustawia dzień (tylko dla Ciebie)

- /ec: Otwiera przenośny enderchest

/fly: Daję opcje latania (Svip)

Inne:

- /tpa nick: Teleportuję do danego gracza.

- /kosciol: Teleport do kościoła.

- /spawn: Teleport na spawn.

- /warpy: Wyświetla listę warpów.

- /sethome: Ustawia dom w miejscu na którym stoisz.

- /msg nick: Prywatna wiadomość do danego gracza.

- /pay nick kwota: Płacisz danemu graczowi daną kwotę.

- /wymiana: Opcja uczciwej wymiany

- /konto: Stan konta (ile masz hajsu)

Edytowane przez AdikGaming

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wieku sie nie czepiam jak wszyscy. Jesli sam pisales te zdania szacunek. Nie pisz ze masz duze IQ bo to wyjdzie z czasem. Komendy sa w miarę ale wygladaja na splagiatowane. Trudno sie czyta ten szary kolor. Przechwalki typu "jestem najlepszy z matmy" duzo nie dają, a raczej duzo odejmuja, tak samo jak z IQ. Kar jest za duzo. Nie widuje Cie. Ja jestem na nie. Powodzenia.

Edytowane przez maxi
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kary bardzo poważne -

Komend mało -

mnie miły -

nie pomaga -

ostatnio nie widuje -

Potem jeszcze zerknę na te podanie narazie na Nie

Ludzie mogą go przyjąć w wieku 11 lat. :/

Edytowane przez Dokblaczek
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edit: 

Byłeś karany -

Widuje +

Wiek na -

Komend mało - (wiele nie podałeś)

Podanie +/- 

Powiem Jasno XOlciak jeszcze ok , szczerze nie chciałbym mieć do czynienia z jedenastolatkiem jako H. Nie piszę tego na złość.

Na Nie.

Mówiłem , że później ocenie bo nie mam czasu. :) powodzenia miszczu.

Edytowane przez Exploler
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widuję

Komendy, no mogą być

Troszkę dużo kar..

Na nie, powodzenia.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek (-)

Kary (-)

Komendy (średnio)

Niestety na NIE z powodu licznych kar i nie odpowiedniego wieku

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widuje

Wiek ...

Nie pomaga

Chyba każdy był karany

Na nie

• Lubię to! 1
  • Wow 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Starasz się. Ja uważam że zasługujesz na to ponieważ nikogo nie wyzywasz na serverach itd.

Na tak

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.01.2019 o 15:15, maxi napisał:

Wieku sie nie czepiam jak wszyscy. Jesli sam pisales te zdania szacunek. Nie pisz ze masz duze IQ bo to wyjdzie z czasem. Komendy sa w miarę ale wygladaja na splagiatowane. Trudno sie czyta ten szary kolor. Przechwalki typu "jestem najlepszy z matmy" duzo nie dają, a raczej duzo odejmuja, tak samo jak z IQ. Kar jest za duzo. Nie widuje Cie. Ja jestem na nie. Powodzenia.

Komendy są moje, zdania sam pisałem (z 2 godziny w wordzie), co do komend jeszcze mogłeś je widzieć w moim poprzednim podaniu faktycznie te pochwałki IQ nic nie dają, lecz już dawno je usunąłem (tuż po twojej ocenie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam szczerze pojęcia co tu powiedzieć, dużo tego...
Komendy +
Karany wielokrotnie, aczkolwiek czasami niesprawiedliwie. taki --
Widziany +
Ocena neutralna
.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz Cię nie widuje, no może raz. Nie pomagałeś. Komendy mogą być, lecz te kolory ich ugrupowań nie. Zdania ok, jak na twój wiek. Jestem na bardzo mocny neutral, więc także na bardzo słabe tak. KappaPowodzenia!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Będąc sobą musiałem zacząć od znalezienia błędów, chodzi o brak kropek (ss na dole). Kary, może przedawnione więc tylko mały minusik. Zdania są ok. Komendy również dobrze, lecz znowu widzę brak kropek. Wiek, niby za mało, ale tu liczy się zachowanie. Nie jest dziecinne. Estetyka podania itp. jest ok, ale znowu psuje wszystko brak kropek. Z ortografią nie masz problemów, lecz z interpunkcją jest nie najlepiej.

No powiem tak - neutral ze sporym  plusem.

W dniu 18.01.2019 o 14:54, AdikGaming napisał:

3. Wiek: Jedenaście (11), lecz jak na ten wiek jestem bardzo ogarnięty .
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od początku serwera.
5. Masz mikrofon i TS3? Oczywiście .
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Idealnie od helpera do właściciela.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Hmm od Fb miałem przerwę lecz powracam... Od dzisiaj gram 3-7h dziennie.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Ahh... Niestety... 1 ban na forum, przekroczenie popełniła osoba za którą odpowiadałem na moim forum. Jeden ban na Fb za reklamę serwera Minecraft... ... 1 na Sky ale to już zostałem wrobiony w oszustwo na tabliczkach sklepowych... Bardzo, bardzo tego wszystkiego żałuję. Bany przedawnione (wszystkie stare) oraz jeszcze warny.

Te czerwone kropki są mojego autorstwa, tam gdzie powinieneś je postawić. Z wyrazami szacunku Shinigami.

Edytowane przez _Shinigami_
Zmiana opinii
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.02.2019 o 09:59, _Shinigami_ napisał:

Będąc sobą musiałem zacząć od znalezienia błędów, chodzi o brak kropek (ss na dole). Kary, może przedawnione więc tylko mały minusik. Zdania są ok. Komendy również dobrze, lecz znowu widzę brak kropek. Wiek, niby za mało, ale tu liczy się zachowanie. Nie jest dziecinne. Estetyka podania itp. jest ok, ale znowu psuje wszystko brak kropek. Z ortografią nie masz problemów, lecz z interpunkcją jest nie najlepiej.

No powiem tak - neutral z bardzo małym, malusieńkim plusem.

Faktycznie, ten brak kropek jest strasznym błędem z mojej strony, już je dodaję, z interpunkcją nie mam na ogół problemów, lecz faktycznie tu o nich zapomniałem, ale ogólnie dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Przeglądając forum akceptujesz Warunki użytkowania wraz z Regulamin oraz Polityka prywatności