Jump to content
Sign in to follow this  
danioxd11

[PROPOZYCJA] MELONY

Recommended Posts

1. Twój nick: danioxd11
2. Nazwa propozycji: /skup bloków melonów
3. Opis: na /skup dodano by no skupowania bloki melona (arbuza) za jakąś rozsądną cenę [np: 64 za 100$]
4. Dlaczego akurat to: Ponieważ, ułatwiało by to sprzedawanie melonów nie było by trzeba tak często nosić melonów na /skup podczas gdy ktoś kopie.
  •  

Na pewno ułatwiłoby to w jakiś sposób sprzedaż tych melonów no bo jednak nie oszukujmy się na większych farmach arbuzów to kłopotliwe i zabiera czas. Łatwiej byłoby dzięki melonom na skupie. Jest tam jeszcze miejsce także nie widzę przeciw wskazań.

Na TAK! Powodzenia :) 

Propozycja może się wydawać fajna, napewno łatwiej by się sprzedawało itemy. Mam jedno zastrzeżenie do tego, iż trzeba by było craftować i wg mnie, szybciej jest się tepnąć. Ew, możesz robić bloki i w skupie je znów "rozkładać" na zwykłe melony ?‍♂️

Neutral

Edited by piziek

trochę bez sensu, bo skoro stack kawałków melonów można sprzedać za 20$, to za blok melona musieliby płacić 9x20=180$ za stack, inaczej nie będzie się opłacało sprzedawać melonów w blokach. na pewno byłoby szybciej i mniej biegania. co do kraftowania bloków z kawałków, można to ominąć siekierą z silk touchem. na tak pod warunkiem takiej samej ceny ($180).

Ma to sens, ale cena trochę za mała. Wydaję mi się, że gdyby cena była równa tej za sprzedawanie skopanych melonów normalnie to jestem na TAK.

Jeżeli pomogłem daj LIKE

Na pewno pomogłoby to tym którzy mają ich farmę, a  z drugiej strony troszkę ułatwienie.

Jestem na Neutral.

Może to ułatwić tym, którzy mają farmę melonów co z jednej strony jest plusem a z drugiej minusem,
Neutral

Ciekawy pomysł. Na pewno ułatwiłby rozgrywkę. Myślę że 180$ za 64 bloki arbuza to rozsądna cena, jeżeli możliwość skupowania bloków arbuza będzie dostępna tylko dla SuperVip.

Jestem na Tak

Edited by Atom3k
  • Lubię to! 1

Myślę, że pomysł dobry ale cena mogłaby być taka jak napisał Atom3k(180$). Po pierwsze sprzedawanie bloków sprawi że będziemy sprzedawać więcej w krótszym czasie. A po drugie można zenchantować siekerę na silk touch i odrazu kopać bloki. Jestem na TAK. 

Ta propozycja nie jest KONIECZNIE  potrzebna, ale ułatwiłoby grę. Nie rozpisuje się aż tak. NEUTRAL

Pomogłam? Zostaw + i dziękuję! :)

stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_ruchome-obrazki2-animacje-krazia-chomikujpl_11696620.gif