Skocz do zawartości
maxi

[Poradnik] Jakich błędów nie robić w podaniu?

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne zaraz powiecie ze "skopiowane od Derpy" itp. Ale nie. Poradnik Derpy byl o pisaniu podania a ja tutaj napisze jakich błędów nie robic podczas pisania podania. Zapraszam do poradnika!

W każdym podaniu:

W prawie każdym wzorze na podanie są 3 punkty tzn. Imię, wiek, nick. W tych punktach najlepiej krótko, zwięźle i na temat napisać odpowiedź. Czyli np.

1. Nick: maxidragon 

2. Imię: Maksymilian 

3. Wiek: 12

I tyle. To nie są punkty do rozpisywania się.

W wielu rekrutacjach należy podać czy się było karanym. Nie ukrywajcie żadnych kar, bo Administracja jak będzie chciała to i tak sprawdzi czy byliście karani.

Następnie mamy 2 punkty tj. "Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć" i "Coś o sobie"

W tych punktach wiele osób nie rozpisuje się. Raz spotkałem się ze zdaniem "Lubię placki i pociomgi". Jeśli macie takie lub podobne zdania w swoim podaniu to poproście Moderatora Forum o zamknięcie go. Nie przechwalajcie się. Ktoś ostatnio napisał w podaniu "Przyjmijcie mnie, bo mam duże IQ" czy coś w tym stylu. To nie przekonuje Administracji naprawdę. Pisząc coś takiego wyjdziesz na nieogarniętą osobę, która lubi się przechwalać i czuć lepsza od innych.

Kolejnym punktem jest "Przeczytałeś regulamin?" Napiszcie tutaj po prostu tak/nie, to nie jest punkt do rozpisywania się.  W przypadku rekrutacji na Pomocnika TS3 na bieżąco sprawdzajcie regulamin. Bo w tej rekrutacji w tym punkcie należy napisać to co jest napisane na końcu Regulaminu TS3. 

Zapomniałbym o punkcie "Pełniłeś kiedyś podobną funkcję?" - Napiszcie tu krótko: Tak/nie. To jest jeden z tych punktów nie do rozpisywania się.

I ostatnie punkty. W każdej rekrutacji są one inne:

W przypadku rekrutacji na Helpera trzeba podać komendy. Tutaj napiszcie ich tyle ile chcecie. Ale jak napiszecie więcej Administracja lepiej spojrzy na podanie.

W przypadku rekrutacji na Grafika warto zobaczyć jakie obecnie prace trzeba załączyć. 

W przypadku rekrutacji na Budowniczego wiele osób daje mało budowli. Dajcie więcej! Macie wtedy większe szanse.

Mam nadzieję, że poradnik się komuś przyda. 

• Lubię to! 2
  • Super 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maxi napewno się przyda, ale nie mnie. Jak ktoś pisze w podaniu "lubie placki i pociomgi" to może podchodzić pod trolling. Niestety w rekrutacji lepiej się rozpisywać nawet w punkcie "Imię" ułożyć chociaż 1 zdanie by było, że umiesz układać zdania. To jedyne zastrzeżenia, ale dam repke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi