Jump to content
Sign in to follow this  
Sushi

[Poradnik] jak polepszyć swoje pvp

Recommended Posts

Witajcie w tym poradniku, pomogę wam polepszyć wasze pvp (wersja 1.8)! Mój poradnik składa się z kilku punktów:

1 Txt: jak nie masz txt to twoje pvp nie będzie dobre bez txt, musi to być txt który cały Ci się podoba, jak nie ma takiego to zrób własny lub sklej kilka txt razem (na yt znajdziesz kilka poradników).

2 Macro: bez macro da się klepać, lecz dzięki macro możesz zakładać  ludziom streficę na twarz.

3 Muza: jeśli chcesz żeby Ci podskoczyło kilka punktów do zaawansowania twojego pvp potrzebujesz muzyki, musi to być szybka i energiczna muzyka tak jak w klubie zz… to ten ja np. ostatnio się bije przy How do you do remix nightcore czy jakoś tak, też jest dużo sklejek do pvp (czy tam do ogl grania).

4 Dobra myszka: tu mi chodzi o to żeby myszka najlepiej była z kablem i była dostosowana do wielkości naszej dłoni (nie konieczne).

4/a Myszka z regulowanym cpi: cpi to to, że jak masz je na maxa i zrb mały ruch myszką to masz na drugiej połowie ekranu tą strzałkę. Ustaw sb tak żeby było Ci wygodnie, ja np. gram na 2800 cpi.

5 Trening: dużo ćwicz na jakiś ameryczka serwerach, a polskie zostaw na pokazanie jakim jesteś kozakiem w pvp.

Nudy:

Mam nadzieje, że mój poradnik wam się spodobał, chciałem wam pokazać, że żeby być dobry w pvp nie trzeba mieć kompa za 10k. Do zobaczenia w następnych poradnikach!

Edited by SushiMaster
  • Wow 1

Poradnik może się przydać wielu osobom (Mnie zdziwiło troche muzyka/ może rozpraszać) . Widzimy się na arenie pvp :3

Ps. Świetny Poradnik!

• Super 1

Ja tyle wspomnę  ze za macro na większości serwerach mozna dostać bana. Rozwine:
Macro - Jest to wspomagacz w którym nie musisz klikać na myszkę, wystarczy ze ją przytrzymujesz i samo ci klepie wybraną ilość cps. (cps - kliknięcia na sekundę)

Poradnik git, zrób moze poradnik o bedwarsach, chętnie poczytam.

• Lubię to! 1

Jeśli chcesz spróbować swoich sił to zmierz się ze mną może mnie spotkasz na ts i wtedy się zgadamy :D. Ja pvp się uczyłem w zupełnie inny sposób, który wyszedł mi chyba na lepsze. A co do poradnika - macro, jest dla stevolów, co nie potrafią jitter clicka, albo butterflyclicka :/. W pvp wystarczy znać tylko wtapa xD

Dzięki, za miłe słowa :)

• Lubię to! 1

W dniu 5.05.2019 o 08:47, xQuerrion napisał:

Jeśli chcesz spróbować swoich sił to zmierz się ze mną może mnie spotkasz na ts i wtedy się zgadamy :D. Ja pvp się uczyłem w zupełnie inny sposób, który wyszedł mi chyba na lepsze. A co do poradnika - macro, jest dla stevolów, co nie potrafią jitter clicka, albo butterflyclicka :/. W pvp wystarczy znać tylko wtapa xD

Ja cie typie uczyłem xdd jak inne 20 osob tez a 30 osób chciało sie u mnie uczyc tylko mi się nie chciało xd

• Lubię to! 1

Ja się uczyłem głównie na serwerach survival, ale też mi coś tam dałeś jeżeli chodzi o pvp 1.12.2, ale 1.8 sam się uczłem :P