Jump to content
Pjo

Nowa Edycja Lucky Skyblock

Recommended Posts

Cześć

Mam dla was nowinę - Niedługo czas na nową edycje SkyBlocka. Główne powody są dwa: Obecna się już zestarzała, oraz drugi, przyjemniejszy - pojawi się nowa seria YouTubera który jeszcze na Craftedzie serii nie miał. Kto? Dowiecie się później. Ale będzie się działo. Skyblock został mocno przerobiony, dodałem sporo nowości, które sądzę że wam się spodobają :D

Dokładnej daty startu nie jestem w stanie jeszcze podać przez to, że jeszcze serwer nie jest skończony. Myślę że uda się wyrobić w 2 tygodnie, ale nic nie obiecuje. Jak wszystko będzie skończone i przetestowane to podam dokładną date. 

Konkurs:

Póki co mam dla was - wiernych graczy SkyBlocka, konkurs! Na spawnie są poustawiane armorstandy, i 13 z nich jest bez konkretnych główek i nicków. Jeśli wygracie, możecie stać na spawnie przez cały czas trwania nowej edycji, w miejscach takich jak to (wiem, stare foto XD):

image.png.90919772b75bb25d20274fdd18c5374e.png

Miejsca w których będzie wasz armorstand będą przyznane losowo. Niestety, nie wszystkie armorstandy mają miejsce na nick nad głową.

Daje wam 2 sposoby na zdobycie Armorstanda:

• Sposób 1: Bądź w top 5 najbogatszych graczy na serwerze (5 miejsc)

Sposób 2: Bądź właścicielem wyspy w top 5 wysp z największą ilością punktów (5 miejsc)

Wyniki Sposobu 1 i 2 zbieram 15.03 o 18:00

(Jeśli zdarzy się osoba powtórzona w dwóch kategoriach, znajdzie się miejsce dla kolejnego najbogatszego.)

Oficjalne ogłoszenie wyników wszystkich sposobów odbędzie się 15.03 o 20:00

Jeszcze małe FAQ, aby nie było powtarzających się pytań:

Czy serwer będzie na 1.13? 

Nie, serwer będzie postawiony na 1.12, z kompatybilnością 1.12-1.13 (może w przyszłości przejdziemy na 1.13, ale póki co na pewno będzie bez nowych bloków, mobów itd.)

Czy już zamykasz obecną edycje SkyBlocka?

Nie, ta edycja będzie działała do przeddnia startu nowej edycji. Daty startu nowej edycji jeszcze nie znam, lecz niedługo ją opublikuję.

Czy wszystko zniknie?

Prawie tak. Jest to nowa edycja, więc wszystko od nowa. Jedyne co zostanie to rangi Vip i SuperVip. Kity tych rang będą odnowione.

• Lubię to! 4
  • Super 4
  • Wow 8
  • Przykro mi 4
  • Zły 2

Jeżeli wygrało się już w poprzedniej edycji jako top wyspy i teraz tez się tam znajdzie to się pomija taką osobę? (da się wygrać 2 raz?)

• Lubię to! 1

Godzinę temu, dokus napisał:

Super! Domyślam się, że tą serie będzie prowadził Ogryzek... zobaczymy czy zgadłam.

IMG_20190309_085346.thumb.png.60709df24535b6ddd3309be5fe1caa24.png

Tja, już to widzę...

@Kosmiteg_ słuchaj no... Jak wystartuje ta nowa edycja, to obiecaj mi, że wzniesiemy na wyspie największy kościół, jaki tylko się da. Kappa

• Lubię to! 2

ja myślę, że to hugo zakłada kanał a pjo go tak teraz reklamuje 

• Lubię to! 1
  • Haha 4
  • Zły 1

W dniu 8.03.2019 o 22:58, Myszka111 napisał:

Jeżeli wygrało się już w poprzedniej edycji jako top wyspy i teraz tez się tam znajdzie to się pomija taką osobę? (da się wygrać 2 raz?)

Jasne że tak, 

fajny by byl txt specjalny dla serwera ktory zmienia mobki na inne oraz bloki itp. 

Edited by Hau
  • Lubię to! 2
  • Haha 2

To na pewno nie bedzie:doknes,dilerek, tritsus, jahimozo i mwk [fajnie by było gdyby był] 

Chyba to jest:czoklet lub ljay. 

Niewiem kto to może być Jeszce 

[dajcie więcej wskazuweg np. Jaki lubi kolor] (mi to bardzo pomoże) 

A napisałbyś @Pjo albo ktoś inny kto ma uprawnienia kto i ile ma kasy w top 5 najbogatszych? Bo nie mam mało ale też dużo kasy jak 500k i nw czy sens jest teraz takie zarabianie

Nowa edycja - nowości oraz nowa rywalizacja.

Ja się tam cieszę, skyblock po aktualizacji będzie pewnie ciekawszy, gracze, szczególnie nowi będą mieli szanse na rozwinięcie się w tym samym czasie co gracze, co grają od jakiegoś czasu. Ciekawe, kto będzie prowadził serie ?.

Super że jest nowa edycja skyblock! Wkoncu mogę od nowa zbudować wyspę bo skończyły mi się resety ale zróbcie już fb nową edycję bo chce kupić svipa a mi się to nie opłaca bo już będzie koniec tej edycji

2 minuty temu, Sushi napisał:

@Pjo a byś powiedział który ja byłem w pieniądzach ? pls

nie będzie on specjalnie wpisywał /baltop 1/2/3/4 (itd) bo by się zmęczył. Wyobraź sobie, że jest taka komenda jak /konto.

• Lubię to! 1

1 minutę temu, kultek napisał:

nie będzie on specjalnie wpisywał /baltop 1/2/3/4 (itd) bo by się zmęczył. Wyobraź sobie, że jest taka komenda jak /konto.

Wiem, że jest komenda /konto ale skąd mogę wiedzieć który jestem (komenda /konto tego nie pokazuje lol), a wgl ty jakimś adwokatem jego jesteś ? To jest zwykła prośba jakbym mu rozkazał byś mógł się wnerwić, ale rozkazem to zapytanie nie jest.

• Lubię to! 1
  • Haha 1