Jump to content
Sign in to follow this  
Multi_Troler

[Podanie] Multi_troler

Recommended Posts

1. Nick: Multi_troler

2. Imię: Paweł
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Prawie od początku starej edycji ale miałem dużą przerwę ponieważ uszkodził mi się komputer.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak byłem Moderatorem ale na mniejszym serwerze.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Chętnie poświęciłbym od 2-4 godzin dziennie.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tylko na serwerze za co mocna żałuje. 
Raz napisałem do kolegi czy chce sub za sub i podałem kanał na którym nie było treści Crafteda , parę razy miałem upomnienie za flood i wyrzucony 2 razy za afk ponieważ zaciął mi się monitor na szczęście teraz mam lepszy sprzęt.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Uważam, że jestem osobą bardzo godną zaufania (chodzę do kościoła :) ) i też odpowiedzialną. Nawet bez rangi pomagam graczom w rozgrywce, chętnie pomógłbym w pomaganiu nowym graczom mam dużo doświadczenia w minecrafta gram od 6 lat. Grałem na różnych serwerach ale ten wydaje mi się najlepszy bardzo chciałbym dołączyć do waszej drużyny.  Bardzo chciałbym odnaleźć nowych graczy na tym serwerze.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):
Mam na imię Paweł i mam 13 lat mam kota i chodzę do klasy informatycznej. Kiedyś nagrywałem na YouTube ale nie powodziło mi się. Bardzo często gram w Minecrafta i mam tylko dwa serwery z czego gram tylko na crafted. Zawsze chciałem być kimś więcej niż tylko graczem lubię pomagać ludziom którzy jeszcze nie za bardzo ogarniają tą grę i wiem jak to jest ponieważ kiedyś też byłem nowym graczem , wtedy Helperzy moderatorzy itd. pomogli mi się odnaleźć na tym serwerze. Jeżeli nie przejdę to zrozumiem swój błąd mam nadzieję że wiek nie zrobi większej różnicy.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj: Dodaje gracza do twojej działki i pozwala mu korzystać z niej gdy właściciela nie ma na serwerze.
- /d dodaj: Dodaje gracza do działki ale może on korzystać z niej tylko jeśli właściciel jest aktywny.
- /d polacz: Łączy działki ze sobą dostępne są dla VIP i SVIP
- /d ban: Banuje gracza z naszej działki przez co nie może on na nią wejść.
- /d chat: Włącza czat widoczny tylko dla osób znajdujących się na działce na której stoisz.

Inne komendy:

-/d właściciel (nazwa gracza) - oddaje dzialke innemu graczowi

-/konto - pokazuje stan twojego konta

-/kit - daje itemy co godzinę (miecz,łopatę,kilof,siekierę,10 ciastek)

-/fabryka - przenosi do fabryki

-/home - teleportuje do domu

-/sklepy - pokazuje menu wszystkich sklepów

-/d auto- kupujesz losową działkę

-/wymiana - włącza wymianę między graczami

-/pomoc - pokazuje menu pomocy

-/ustawdom - ustawia dom do którego można się w każdej chwili teleportować

-/warp - pokazuje listę warpów

-/msg (nazwa gracza) - wysyła prywatną wiadomość

-/tpa - teleportuje do innego gracza

-/wymiana (nazwa gracza) - legit wymiana

-/pay (nazwa gracza) (ilość pieniędzy) - przelewa pieniądze innemu graczowi

-/farma - teleportuje na farmę

-/tpa (nazwa gracza) - teleportuje do gracza tylko jeśli akceptuje teleportacje

-/p h (nazwa gracza) - teleportuje na działkę gracz

-/targ - przenosi na targ na którym są stoiska graczy

Komendy SVIP i VIP

-/strefavip - teleportuje do strefy vip

-/feed - uzupełnia pasek jedzenia

-/tartak - przenosi do tartaku

-/ec - otwiera przenośnego enderchesta

-/fly - wlacza latanie tylko dla SVIP

-/heal - leczy nas

-/craft- otwiera przenośny crafting table

-/sklepvip - teleportuje do sklepu VIP

Mam nadzieje że dacie mi 2 szansę :)

• Lubię to! 1

Skopiowałeś swoje stare podanie. 

Nie widzę abyś udzielał się na chacie.

Na nie

Edited by Nicebear05
Mała poprawka

Nie widzę Cię na serwerze.

Kopia starego podania.

"Uważam, że jestem osobą bardzo godną zaufania (chodzę do kościoła :) ) i też odpowiedzialną" - chodzę do kościoła, jesteś zaufany? Widziałem osoby, które nie chodzą do kościoła i są zaufane.

NA NIE.

• Super 1

8 minutes ago, nzx said:

Kopia starego podania.

"Uważam, że jestem osobą bardzo godną zaufania (chodzę do kościoła :) ) i też odpowiedzialną" - chodzę do kościoła, jesteś zaufany? Widziałem osoby, które nie chodzą do kościoła i są zaufane.

NA NIE.

:(

32 minutes ago, nzx said:

Kopia starego podania.

NA NIE.

tak dla jasności gram więcej od ciebie a to że wbijasz po 20 i mnie nie widujesz to już twój problem nie widzę problemu w kopiowaniu starego podania a co miałem np. napisać tym razem że nazywam się Marcin mam 16 lat gram w Fortnite ? napisałem o sobie wszystko nie mam już co dodać lub ująć.

Drogi Pawle

Nie widuję Cię na serwerze. Odpowiadanie emotikoną na odpowiedzi negatywne jedynie pokazują poziom nieadekwatny do wieku. Jestem na nie.

Obrażanie się za konstruktywną krytykę nie świadczy niestety o dojrzałości do pewnych spraw. W ten sposób niczego dobrego nie osiągniesz. 

13 hours ago, mataszek320 said:

Karany (-)

Nie widuję (-)

Zdania (-)

Komendy (-)

Jestem na Nie. Powodzenia

no widzisz jakiś zbieg okoliczności że ciebie też nie widuję a gram 3 godz. dziennie 

Zdania (-)

Komendy (-)

Co to ma być? "Chodzę do kościoła" nie trzeba chodzić do kościoła aby być zaufanym ale można

Nie widuję (-) a gram na serwie prawie cały dzień

Nie widzę abyś pomagał (-)

Jestem na NIE. Powodzenia

Mhm, a więc zacznijmy.

Zdania (-)

Mała ilość komend. (-)

Karany (-)

Odpowiadasz lekką "agresją" na negatywne opinie. (-)

Nie widuję (-)

Sorry, ale jestem na nie. 

wiek  (+)

Widuje  (+)

Nie pomagasz  (-)

świeży na forum  (-)

Na przyszłości polecam spacje przy oddzielaniu punktów, ale to jest czepianie się  

Jestem Neutral z przechyleniem na nie powodzenia 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy