Jump to content
Psiki

[ODRZUCONE] [Propozycja] /warps

Recommended Posts

1. Twój nick: Psiki
2. Nazwa propozycji: /warps
3. Opis: Jeżeli wpiszesz /warps to pojawi się takie okienko jakby sie otwierało skrzynke, i tam by były bloki i jak klikniesz w podany blok z podaną nazwą to teleportuje cię do konkretnego miejsca, jednakże /warp działało by tak samo jak teraz.  
4. Dlaczego akurat to: Pomoże to nowszym graczom w ogarnięciu serwera, dla starszych graczy nadal można by było wpisywać np. /warp tartak, ale jeżeli /warps robi to samo co /warp to czemu nie.

image.png

Edited by Psiki

Bardzo ciekawy pomysł! Pomoże to nowszym graczom. Jestem na wielkie tak.

Jest to bardzo przydatne, szczególnie dla nowych graczy, którzy dopiero poznają te wszystkie komędy jak i dla starszych, ponieważ czasami niektórym nie chcę się wpisywać wszystkiego 

Spoko pomysł na tak

18 minut temu, Mi_and_Co napisał:

Wystarczy wpisać /warp i kliknąć tab, na chacie będzie lista.

Na Nie

Wiem, ale wyglada to brzydko i trzeba wpisywac /warp /warp 2 /warp 3 bo jest tego bardzo dużo.

Myślę, że aktualna komenda /warp jest w porządku, także nowej komendy o tym podobnym działaniu nie jest potrzebny.

Jestem na nie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy