Jump to content

Ankieta - 1.12 vs 1.13 - Serwer Creative

Pjo
 Share

Którą wersję chciałbyś na nowym serwerze Creative?  

71 members have voted

1. 1. Którą wersję chciałbyś na nowym serwerze Creative?

• 1.12
      35
    • 1.13
      35

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

Witajcie gracze!

Zdradzę wam pewną tajemnice - powoli rozpoczynamy pracę nad serwerem Creative. Mamy jednak sporą zagwozdkę. Którą wersje wybrać? Mamy możliwość zrobienia serwera pod 1.12, lub 1.13. Od was zależy którą wersje wybierzemy.

Plusami 1.13 są na pewno nowe bloki. Jednak 1.12 wydaje mi się być bardziej powszechny i lubiany, oraz jest przetestowany i nie ma w nim dziwnych błędów.

Wybierzcie mądrze w ankiecie powyżej, którą wersje byście woleli!

Edited by Pjo
  • Lubię to! 2
  • Super 2
  • Wow 1

Teraz, spalona_amiqa napisał:

Ja osobiście bym wolała Trzynastkę. Dlaczego więc?
Ma więcej opcji, gracze co ładnie budują mogliby coraz ciekawsze budowle budować.

Pewno wiele osób nie lubi czatu z 1.13 :v

Oczywiście, że 1.12. Na 1.12 jest FreeBuild, ToxicOcean, SkyBlock, więc Creative też powinien być. Jakoś wątpię, że komukolwiek będzie się chciało zmieniać wersję przy przechodzeniu na ten tryb.

1.13 strasznie laguje, a poza tym jakoś nie lubię tej wersji. (nie ze względu na bloki, bo one są fajne, ale ta wersja jakaś dziwna jest)

• Lubię to! 3

Creative to creative nie chodzi w nim o wygląd chatu tylko o budowanie. O wiele bardziej są potrzebne lepsze i ładniejsze bloki oraz ich większa ilość niż ładny czy tam fajny chat.

Edited by Neniri
  • Lubię to! 1
  • Super 1

A co z wersją 1.14? Już jest pre-relase 4 (oficjalnie 1.14 wyjdzie za dosłownie chwilę) więc czemu nie zrobić serwera na tej właśnie wersji?  Podobno ma też być mniej zbugowana. 

Edited by mojmak
  • Lubię to! 1

Myślę, że jeśli chodzi o tryb Creative lepszym wyborem była by wersja 1.13, ponieważ wprowadza ona wiele nowych bloków które na pewno pozwolą nam stworzyć bardziej kreatywne prace. Drugim powodem jest to, że fizyka wody została zmieniona, umożliwi nam to budowanie wielu budowli, które nie dawały by zbyt zadowalającego efektu na innych wersjach. Przykładami mogą być podwodne świątynie czy też podwodne wioski, a nawet atlantydę! Pozdrawiam z rodzinką! :D

Edited by __Citoxie__

Więc tak 1.13 daje o wiele więcej możliwości niż 1.12 tj. nowe bloki itd. Na serwerze Creative właśnie chodzi o to, żeby ludzie grający na serwerze mieli szansę wykazać się kreatywnością i chęcią do gry. Jednakże 1.13 zawiera masę błędów i to jest właśnie dużym minusem przy podejmowaniu decyzji jaką wersję polecić. Chociaż mimo tego, że 1.13 ma swoje błędy to i tak moim zdaniem lepiej wybrać 1.13 - serwery Creative można rzec, że szkolą nas w dziedzinie budowania - więcej możliwość, większe doświadczenia.

• Lubię to! 1

1.12 byłoby lepszym rozwiązaniem gdyż:

-na 1.13 pojawiają się częste lagi

-na 1.13 są słabe ustawienia czatu

-na innych trybach jest wersja 1.12, byłby trudności z przechodzeniem na inne tryby

-wielu graczy ma zainstalowanego na tą wersję Optifine

Zdecydowanie jestem za 1.12.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy