Jump to content

Ankieta - 1.12 vs 1.13 - Serwer Creative

Pjo
 Share

Którą wersję chciałbyś na nowym serwerze Creative?  

71 members have voted

1. 1. Którą wersję chciałbyś na nowym serwerze Creative?

• 1.12
      35
    • 1.13
      35

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

Zmieniłem swoją opinię na 1.13, dlaczego? Co z tego że ma durny czat? Przyzwyczaić się da do wszystkiego. Poza tym możecie grać na 1.13 przecież na freebuildzie i myślę że kompatybilność będzie też na innych trybach. Zauważyłem, że są też osoby które chcą na 1.14. Co do tych osób - gdy serwer będzie postawiony na 1.13, a będzie dodana kompatybilność z 1.14 to bez problemu wejdziecie. 1.13 jest może trochę zbugowana, ale jednak nowych bloków jest masa! Pozdrawiam 

Zdecydowanie lepsze 1.12

Dlatego, że na 1.13 Jest dużo lagów i błędów oraz to : Sky, Txo, Fb jest na wersję 1.12, myślę, że wielu osobą nie będzie się chcieć zmieniać wersję kiedy wchodzi na creative oraz z niego na pozostałe tryby

• Haha 1

2 godziny temu, mataszek320 napisał:

Zdecydowanie lepsze 1.12

Dlatego, że na 1.13 Jest dużo lagów i błędów oraz to : Sky, Txo, Fb jest na wersję 1.12, myślę, że wielu osobą nie będzie się chcieć zmieniać wersję kiedy wchodzi na creative oraz z niego na pozostałe tryby

Ale wiesz że np. na Fb można wbić na wersji 1.13? xD

Godzinę temu, Filip1522 napisał:

Ale na tej wersji na fb jest dużo błędów..., ponieważ głownie jest ten tryb przeznaczony na 1.12.2

Jakich błędów? :o Pierwsze słyszę. Plugin po prostu umożliwia wejście z tej wersji, a nie daje dostępu do funkcji z 1.13.

4 minuty temu, Hugo napisał:

Jakich błędów? :o Pierwsze słyszę. Plugin po prostu umożliwia wejście z tej wersji, a nie daje dostępu do funkcji z 1.13.

No np. zauważyłem, ze znikają itemy z skrzyń na 1.13 a jak się ponownie wejdzie na 1.12 to się automatycznie pojawiają (to było w wrześniu/ październiku) możliwe, że już tego nie ma

Edited by Filip1522

Dla mnie najlepsza opcja to taka, żeby robić wszystko na 1.12, które jest już zoptymalizowane i normalnie można na tej wersji grać, bez żadnych, większych błędów

Jestem zdecydowanie za 1.13. Jednym z ważniejszych czynników są nowe bloki czy nowa fizyka wody. Rozumiem, są jakieś błędy na 1.13 oraz optymalizacja nie jest najlepsza... Ale bez przesady. Każda wersja ma swoje błędy, 1.12 też je ma. Nie rozumiem też tego "bo ludzie mają optifine na 1.12". Ale przecież od kilku miesięcy jest też na 1.13, a zainstalowanie go to około minuta czasu. Jeżeli chodzi o zmienianie wersji... Prawda nie było by to wygodne, ale moim zdaniem serwer powinien iść na przód a nie zostawać na starej (już około dwuletniej) wersji bo następna ma kilka błędów. Dla mnie każda następna edycja któregoś z trybów powinna być przeniesiona na 1.13. To tyle z tego pisania, i tak nikt nie przeczyta :c

W związku z bardzo zbliżonymi wynikami obu wersji, postanowiłem zostać przy 1.12. Jest to wersja sprawdzona, na jakiej gra większość. Jednak jeśli serwer creative się przyjmie, to otworzę wtedy drugi, bliźniaczy serwer na 1.13. Będzie wtedy możliwość wyboru wersji. Jednak póki co stawiam tylko na 1.12.

Edited by Pjo
  • Lubię to! 1
  • Super 8
  • Haha 1
  • Przykro mi 3
  • Zły 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy