Jump to content

Flaming

Myszka111
 Share

Recommended Posts

• Junior Admin [SKY17]

Zbudował bym ładniej ale nie jest źle Kappa

Zbuduj Jeziorko góry i jakieś ładne widoczki. 💕

Lub jakieś Chińskie miasto

Edited by plSzymek1301
  • Przykro mi 1

• Moderator TS3
Teraz, sN4f_ napisał:

Ja już budujesz flaminga to dodaj również jakieś elementy w rozmiarze budowli, napewno Doda to większy urok ;3.

Samo w sb bardzo mi się podoba 😁

Miałam taki plan, ale jestem za leniwa 🙁, następne budowle mam zamiar urozmaicić dookoła.. dziękuję ❤️

• Lubię to! 1

Mogłaś troche urozmaicić tą budowlę, bo nijak według mnie to wygląda. Samego flaminga to bym ocenił tak jakoś w skali 1/10 na 7/10. Chcesz poćwiczyć? Spróbuj nad budową czegoś trudniejszego np. Ogromne Drzewo z filmu "Avatar" - to byłoby dla Ciebie ogromne wyzwanie a jakbyś podjęła się tego to zdobyłaś jeszcze więcej doświadczenia. Oczywiście będziesz musiała spędzić nad tym kilkanaście godzin a nie marne 30 minut hehe.

• Moderator TS3
1 minutę temu, Shezo napisał:

Mogłaś troche urozmaicić tą budowlę, bo nijak według mnie to wygląda. Samego flaminga to bym ocenił tak jakoś w skali 1/10 na 7/10. Chcesz poćwiczyć? Spróbuj nad budową czegoś trudniejszego np. Ogromne Drzewo z filmu "Avatar" - to byłoby dla Ciebie ogromne wyzwanie a jakbyś podjęła się tego to zdobyłaś jeszcze więcej doświadczenia. Oczywiście będziesz musiała spędzić nad tym kilkanaście godzin a nie marne 30 minut hehe.

Wiem, ale takie małe budowle są dla mnie szybką i przyjemną odskocznią od mojego większego 'projektu' nad którym, gdy siedzę za długo to odechciewa mi się pracy. XD Dziękuję za szczerą ocenę i w wolnym czasie wykorzystam twój pomysł z chęcią. ❤️ 

1 minutę temu, Myszka111 napisał:

Wiem, ale takie małe budowle są dla mnie szybką i przyjemną odskocznią od mojego większego 'projektu' nad którym, gdy siedzę za długo to odechciewa mi się pracy. XD Dziękuję za szczerą ocenę i w wolnym czasie wykorzystam twój pomysł z chęcią. ❤️ 

Prawdziwy budowniczy nigdy się nie nudzi podczas budowy hehe. No coż jak interesują Cię przeważnie szybkie do wykonania budowle to spróbuj nad czymś prostym, np. nad jakimś pokemonem bądź postacią z komiksu/anime bądź filmu.