Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] julciaooswett

julciaooswett
 Share

Recommended Posts

1. Nick: julciaooswett
2. Imię: Julia
3. Wiek: 13 lat
4. Od kiedy gracz na Crafted.pl? Na crafted gram już około roku.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak, mam mikrofon i TeamSpeak3.
6.Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Pełniłam funkcje administatora na klasowej grupie.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Mogłabym poświęcać około dwóch lub trzech godzin
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie byłam
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Chciałabym pomagać innym helperą. Lubie pomagać graczą i z chęcią bym udzielała pomocy nowym jeśli by czegoś nie rozumieli. Straram się żeby inni gracze mieli o mnie pozytywną opinię. Znam również większość komend które są niezbędne Helperowi i staram się rozstrzygiwać spory pomiędzy graczami. Gwarantuje dobrą znajomość ortografi z mojej strony. 
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):  Hej, mam na imię Julia mam trzynaście lat i mieszkam w Żywcu. Uwielbiam słuchać muzyki a szczególnie grając w minecrafta. Moim głównym zainteresowaniem jest sport na który poświęcam około dwie godziny dziennie, uczę się również grać na gitarze. Od zawszę chciałam polecieć do Grecji gdyż tam nigdy nie byłam. Mieszkam razem z moją mamą, tatą, młodszym bratem, dziadkiem i babcią i mam również kota który wabi się lila. Na codzień jestem przyjacielską osobą i myśle że dużo osób mnie lubi.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, przeczytałam.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj: Tą komendą dodajemy gracza do zaufanych działki
- /d dodaj: Dodaje gracza do działki
- /d polacz: Łączy dwie lub więcej działek lecz jest to komenda Vip
- /d ban: Dajesz bana wybranemu graczu na twojej działce
- /d chat: Wpisując pierwszy raz włączamy czat działki a za drugim razem wyłączamy 
/d dom: Teleportuje cię na twoją działke 
/p sethome: Ustawia spawn na działce
/p h [nick] : Teleportuje na dzialke danego gracza
/tpa [nick]: Wysyła prośbe o teleportacje do danego gracza
/d biom: Pokazuje menu biomów na działce 
/d kick: Wyrzuca gracza z działki
/d zajmij: kupujesz działke na której obecnie stoisz
/fly: komenda dla Svipów która umożliwia latanie
/partner poślub: bierzesz ślub z danym graczem
/partner prezent: dajesz partnerowi przedmiot który trzymasz w ręce
/sklep: wyświetla liste dostępnych sklepów 
/buty: można tam zakupić buty 
/sur: teleportuje cię na mape surowcową
/itemdb: sprawdza ID itemu trzymanego w ręce
/motory: teleportuje do sklepu z motorami

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy