Jump to content

[ODRZUCONE] [Propozyjca] Topki

MasznoJ
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: MasznoJ 

2. Nazwa propozycji: Topki

3. Opis: Grając na serwerze, kopiąc monotonnie wpadłem na pomysł stworzenia róźnych topek, zaczynając od ilosci wykopanego stone kończąc na ilosci zgonow. Pod uwagę brane byłoby tylko 5 "Naj osób" czyli w wolnym tłumaczeniu Top 5 (Top 5 wykopanego stone, Top 5 zabitych mobow, Top 5 zabitych graczy, Top 5 smierci, Top 5 spedzonego czasu na serwerze) Możliwości jest sporo, zapraszam do podsyłania własnych pomysłów na top 5 w postach :D

4. Dlaczego akurat to: Będzie to swego rodzaju rywalizacja międzi graczami o pozycje, otwiera to też drogę do wielu konkursów, jak miało to miejsce teraz z końcem edycji, każdy lubi konkursy, nie prawda? Moim skromnym zdaniem jest to rzecz jaknajbardziej na miejscu na dodatek akurat nowość na nową edycję :D

18 minut temu, Triju napisał:

no niby pomysl jest gut, tylko ja bym zrobila np 3 topki. Najwiecej wydane w sklepie serwerowym, wyspy i hmm.. moze spedzony czas na serwerze.

na tak ;pp

Topka na wyspy już jest. Najwiecej wydanych pieniedzy w sklepie serwerowym? Hmm Nie jest to głupie ^^

Dlaczego przestaną starać się w innych kategoriach? Powiedzmy, że chciałbyś być w top 5 wykopanego kamienia, to musiałbyś kopać dużo stone, prawda?
A na wykopanie dużo kamienia jest potrzebny czas, który Ci się nalicza, więc raczej nie przestaną się skupiać na innych kategoriach, ponieważ akurat to może być akurat dobrym zabijaczem czasu, żeby właśnie wspiąć sie wyżej w tej topce spędzonego czasu :p. Ale dziekuje za opinie ^^ 

Edited by MasznoJ

• 2 weeks later...
W dniu 14.05.2019 o 16:12, _Alsiq napisał:

Ciekawe, ale do dopracowania , żeby gracze nie skupiali się tylko na tym 🙂 

Jestem Na Tak 

Nie sądzę, żeby gracze skupiali się tylko na tej jednej rzeczy, to się zdobywa po prostu  grając, wiec jedynym efektem "ubocznym" będzie to, ze gracze będą siedzieć dłużej na serwerze :D

W dniu 14.05.2019 o 18:49, _SszymQ_ napisał:

albo 

3

CG

Myślę, że top 5 będzie lepszym pomysłem, ale dzięki za propozycję!

• 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Propozycja niby fajna, ale:

-gdzie będą się znajdować owe topki

-ew. problemy techniczne podczas tworzenia tego

-aktualizacja topki

Nie patrząc na rzeczy wymienione powyżej, propozycja jest ok. Jestem na tak

Jest to propozycja okej, jednak spójrzmy na to z innej strony - gracze z rangą VIP+ nie zostają wyrzuceni z serwera po 5 min. jak zwykli gracze. Czyli, wychodzi na to, że mogliby siedzieć na afku godzinami, dopóki (załóżmy) internet by nie zawiódł, nie byłoby restartu, etc. Chociaż wiadomo, napisałeś przykład. Jestem na tak. 

• 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy