Jump to content

[Propozycja] Waluta crafteda


gostek
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: gostek

2. Nazwa propozycji: waluta crafteda

3. Opis:

Prosiłbym o dodanie waluty gry np. monety za które można kupić to co normalnie na forum (vip-y ruletki itd.) Walutę można by było zakupić na forum. Wartość waluty wy możecie określić (np 2 monety są warte 1 grosz) . Sprawdzanie ilości pośadanej waluty będzie można sprawdzić za pomocą np. /monety lub na forum. Dzięki walucie będzie można było zakupić dane przedmioty w samej grze (pod komendą np. /sklep premium) i na forum. Waluta może ułatwić płatności. Będzie można ją kupić na zapas. Przez to w grze Jak ci się skończy s-vip nie będziesz musiał odpalać telefonu i wysyłać SMS lub szukać kodu paysafecard tylko kupić na serwerze. Waluta będzie dostępna na każdej grze (na skybloku toxicu i freebulidzie) oraz będzie się zapisywała w przypadku nowej edycji. Będzie można np. zamienić ruletkę tanią która będzie kosztować powiedzmy 200 monet na połowę jej ceny, nie będzie to dostępne w przypadku VIP-ów i s-VIP-ów.

                Kolejny pomysł jak już dodacie walutę a mam taką nadzieję polega na tym że można zakupić kalendarz nagród na 7 dni (nazwa zmyślona) który będzie polegał na tym że będziemy mogli odbierać np. 100 monet dziennie lub $.

4. Dlaczego akurat to: Mam nadzieję że przyjmie cię moją propozycję, gdyż ułatwi ona kupowanie.

Edited by gostek
Błędnie napisałem punkt 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Ciężkie do zbalansowania ze wszystkimi dodatkaki jakie można kupić na serwerze. Sam pomysł... sczerze jak dla mnie zbędny, lepiej jest jak jest aktualnie.

Na nie :/

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy