Jump to content

[Propozycja] Waluta crafteda

gostek
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: gostek

2. Nazwa propozycji: waluta crafteda

3. Opis:

Prosiłbym o dodanie waluty gry np. monety za które można kupić to co normalnie na forum (vip-y ruletki itd.) Walutę można by było zakupić na forum. Wartość waluty wy możecie określić (np 2 monety są warte 1 grosz) . Sprawdzanie ilości pośadanej waluty będzie można sprawdzić za pomocą np. /monety lub na forum. Dzięki walucie będzie można było zakupić dane przedmioty w samej grze (pod komendą np. /sklep premium) i na forum. Waluta może ułatwić płatności. Będzie można ją kupić na zapas. Przez to w grze Jak ci się skończy s-vip nie będziesz musiał odpalać telefonu i wysyłać SMS lub szukać kodu paysafecard tylko kupić na serwerze. Waluta będzie dostępna na każdej grze (na skybloku toxicu i freebulidzie) oraz będzie się zapisywała w przypadku nowej edycji. Będzie można np. zamienić ruletkę tanią która będzie kosztować powiedzmy 200 monet na połowę jej ceny, nie będzie to dostępne w przypadku VIP-ów i s-VIP-ów.

Kolejny pomysł jak już dodacie walutę a mam taką nadzieję polega na tym że można zakupić kalendarz nagród na 7 dni (nazwa zmyślona) który będzie polegał na tym że będziemy mogli odbierać np. 100 monet dziennie lub $.

4. Dlaczego akurat to: Mam nadzieję że przyjmie cię moją propozycję, gdyż ułatwi ona kupowanie.

Edited by gostek
Błędnie napisałem punkt 2
  • Wow 1

Ciężkie do zbalansowania ze wszystkimi dodatkaki jakie można kupić na serwerze. Sam pomysł... sczerze jak dla mnie zbędny, lepiej jest jak jest aktualnie.

Na nie :/