Jump to content

[Propozycja] Prywatne chaty

gostek
 Share

Guest

§1.4 Tytuł wątku musi wyglądać następująco: [Propozycja] nazwa_propozycji

Recommended Posts

1. Twój nick: gostek

2. Nazwa propozycji: prywatne chaty

3. opis: Po co zawalać chat? Moja propozycja dotyczy prywatnych chatów będzie to polegało na tym że będzie można utworzyć prywatny chat np. /utwórz chat (nazwa) dzięki temu nie będzie trzeba zawalać czatu głównego a zarazem jak gadasz z 5 osobami nie musisz do każdego pisać /msg (nick) (wiadomość) tylko (wiadomość) do czatu można dołączyć np. komendą /chat dołącz (nazwa) i musi to zaakceptować twórcą tego czatu komendą np. /chat akceptuj (accept) a chaty będzie można sprawdzić pod komendą np. /chaty.

4. Dlaczego akurat to: Dzięki temu chat główny nie będzie zawalony a my nie będziemy musieli pisać do każdego na /msg.

Poprawiłem tytuł wątku na zgodny z regulaminem. //woszczek

Edited by woszczek

Na kilku serwerach gdzie gram jest coś w tym stylu. Nazywa się to "czat przyjaciół" gracze dodają się do /przyjaciół i piszą na takim czacie. Wiadomości wyświetlają się też na innych trybach żeby "być na bieżąco". Więc ja jestem na tak.

Ja tam mam z @Bonifeqy93

juz prywatny czat po prostu napiszemy na czacie *szept* [treść] i mamy prawo tylko my tam pisać genialne 

a tak w gruncie rzeczy np jak grałem na takich serwerach gdzie były gildie , jak bylem w gildie to mogłem napisać @treść i pisałem na czacie gildie, a jak moja gildia miała soj z inna gildia to mogłem pisać do sojuszow gildie za pomocą @@treść 

wiec powiem czy ze to nawet spoko pomysł ale trochę podobny do pomyślą @MichaelOdeWin jego pomysł został usunięty 

Zawsze można wbić na ts3/discorda co jest lepszym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o komunikacje pomiędzy graczami. Z drugiej strony... do samego pomysłu nic nie mam, pozostaje jeszcze tylko kwestia techniczna

Neutral