Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Dajmont (dawniej dk24)

Dajmont
 Share

Recommended Posts

1. Nick: 

Dajmont

2. Imię: 

Dominik
3. Wiek: 

15
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?  

Na crafted.pl zalogowałem się po raz pierwszy podczas pierwszej edycji freebuilda, tuż na samym początku, lecz zacząłem grać bardzo intensywnie dopiero w czasie startu skyblocka.
5. Masz mikrofon i TS3?

Posiadam sprawny mikrofon i wchodzę od czasu do czasu na ts3.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?

Podobną nie, ale bardzo bym chciał spróbować.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?

Bywam na serwerze naprawdę często, w wakacje spędzałem nawet po 18 godzin na dobę. Będąc w administracji będę spędzał przynajmniej 2 godzinki dziennie.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

Na skyblocku byłem karany wiele razy za wiele rzeczy, gdy dostałem permanentnego bana od Hugoo, zrozumiałem swoje błędy i dopiero zdałem sobie sprawę jak głupi byłem i jak bardzo kocham ten serwer.Dzięki takiej karze nawróciłem się i zacząłem grać normalnie bez skarg na mnie.Druga edycja była dla mnie spokojna, lecz pod konieć otrzymałem 3 wyciszenia. Oprócz kar na skyblocku zostałem wykopany raz z serwera discord.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Nie ma co ukrywać, że spędzam dużo czasu na serwerze. Dużo pomagam graczom, i nie tylko poprzez czat, dzięki temu moja reputacja na serwerze nie jest taka słaba. Dosyć szybko piszę i znam ten serwer znakomicie, moja wiedza jest dosyć spora. Moja reputacja wśród administracji nie jest jakaś ogromna, ale na pewno jest dużo większa niż za czasów pierwszej edycji. Znam wszystkie komendy nie tylko dla graczy, ale też wyższej administracji.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Mam na imię Dominik i mieszkam w województwie łódzkim. Mam 15 lat i uczęszczam do 8 klasy szkoły podstawowej. Interesuję się technologią, programowaniem i tematami podobnymi. Uwielbiam gryzonie (najbardziej szynszyle) i tenisa stołowego, i praktycznie zawsze wygrywam zawody właśnie z tej dyscypliny. Często gram w Minecraft, FarCry, Pubg i cs:go. Jeśli kogoś interesuje to pisze wiele komend do minecrafta na różne wersje. Uwielbiam hip-hop i rap. Nie mam za dużo do roboty w domu, przez co mam bardzo dużo czasu na hobby i granie.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?

Przeczytałem regulaminy i staram się ich przestrzegać.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun:
Jeżeli dobrze pamiętam, to ta komenda niegdyś służyła do usuwania członków naszej drużyny, lecz została usunięta. Była dostępna wyłącznie dla lidera.
- /w zapros nick: Komenda wysyłająca zaproszenie do naszej wyspy  dla danego gracza. Komenda dla lidera wyspy.
- /w coop nick: Działa tak samo jak dodanie nowego członka do drużyny, lecz akceptacja takiego dodania nie usuwa bieżącej wyspy akceptującego oraz akceptujący nie ma dostępu komendowego do cooperacyjnej wyspy. Komenda dostępna dla rang płatnych oraz nie wymaga lidera.
- /report: Komenda przeznaczona jest do szybkiego wysyłania zgłoszeń skierowanych wprost do administracji.
- /w wykop nick: Dzięki tej komendzie mamy możliwość wyrzucenia gracza z wyspy który nie jest przez nas dodany, lecz jest tym który ją odwiedza.
- /skup (dokładna informacja): Jest to komenda otwierająca menu przedmiotów nadających się do automatycznej sprzedaży z możliwością natychmiastowej zapłaty.

• Lubię to! 1

• Moderator Forum

Drogi Dominiku

Zdania są ladne nie mam do czego się w nich przyczepić, lecz do kar już niestety się przyczepie.. Nie byłeś karany za byle co jak sam powiedziałeś dostałeś bana permanentnego. Na serwerze widuję. komend bardzo mało.

Niestety jestem na nie, Powodzenia

• Lubię to! 1

• 2 weeks later...

Właśnie zdałem sobie sprawę, że nie wymyślę żadnego dobrego wstępu, więc może obejdzie się bez niego (?). Dajmoncie aka Dominiku, na serverze Cię widuję rzadko, acz może to być moja wina bo ostatnio nie wbijam za często x). To jest chyba plus po twojej stronie ale pozwolę go sobie zneutralizować poprzez ilość komend [*], które nie powalają. Kolejną sprawą są te kary niestety :<, dosyć ich dużo, ale bardzo mi odpowiada, że się do nich SAM przyznałeś i twierdzisz że zrozumiałeś to, co zrobiłeś źle; uwierz, że za takie coś można sobie u mnie wywalczyć szacunek, który wcale nie jest łatwą do zdobycia nagrodą :P. To co teraz napiszę można uznać za dosyć na swój sposób "nieodpowiednie", ale muszę Ci przyznać, że plusika masz ode mnie za to zamiłowanie do tenisa stołowego <3. Ale ta muzyka, akurat tej nie lubię najbardziej x), Ale cóż, o gustach się nie dyskutuje x). Trochu się rozpisałem i myślę, że czas już przejść do podsumowania, które pomimo małej ilości komend (i tak pewnie umiesz wszystkie :P) chyba wychodzi na twoją korzyść, co może i  powinno mnie cieszyć. Ogółem gdyby to ode mnie zależało, mógłbym Cię przyjąć, bo wiadomo - ludzie się zmieniają. 

p.s. Pisałem ten cały tekst przez 15 minut, bo nie miałem co robić i mi się nudziło, a dla mnie najlepiej w takim momencie jest pomyśleć i coś popisać/porysować. xD

• Super 1

Zacznę od kar, których jest dużo, lecz zauważyłem dużą poprawę twojego zachowania, od pewnego czasu i myślę, że każdemu należy się druga szansa. Więc przy ocenianiu nie będę brał po uwagę kar. Zdania napisałeś ładne, w komendach się nie rozpisałeś, jednak nie są one potrzebne. Znam Cię i wiem, że posiadasz ogromną wiedzę na temat serwera. Co do komendy /w usun, to nie przypominam sobie, aby była kiedykolwiek taka. Jesteś ogarnięty i zachowujesz się przyzwoicie.
Moim zdaniem poradzisz sobie na stanowisku helpera.

Ps. Proszę zaznaczyć, że ta wypowiedz to tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nią zgadzać.

Edited by Voxu
  • Super 1

Często widuję ciebie na serwerze. Dosyć często pomagasz graczom, i da się to zauważyć. Masz potrzebne komunikatory i mikrofon, więc plus. Jedyne do czego mogę się przyczepić do komend, gdyż żadnej nie dopisałeś. 

Jestem Na Tak. 

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy