Jump to content

zmieniłam nick i stracilam wyspe


amelka003
 Share

Recommended Posts

Jakoś pod koniec wakacji założyłam konto na yt. Uznałam że zmienie nick w minecraft tak jak mam na yt. Nie wiedziałam że mi to usunie wyspe i starvipa :'{.

potem było mi smutno i od razu sprobowalam wejsc i zobaczyc czy moja wyspa jest. wpisalam jakiekolwiek haslo... a teraz jakbym chciala wejsc na serwer to nie moge :'(. prosze daloby sie odzyskac wyspe?

Link to comment
Share on other sites

Wejdź na swoje stare i nowe konto, wpisz komendę /w lider <nick> ( Ta komendą ustawia nowego lidera wyspy ). Jeżeli masz jakieś cenne itemy w ekwipunku lub enderchest to przenieś te rzeczy na twoje nowe konto. Jeśli chodzi o zmienienie hasła i pamiętasz hasło to od tego jest komenda /zmienhaslo <stare> <nowe>, a jeżeli nie pamiętasz swojego hasła do konta skontaktuj się z @xKarollagow poprzez prywatną wiadomość na forum. Do wiadomości dołącz dowody, że konto MC należy do Ciebie.

Edited by Vastie
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy