Jump to content

[Propozycja] aukcje

Guest
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: xQuerrion
2. Nazwa propozycji: aukcje
3. Opis:Zasada działania aukcji jest bardzo prosta, ale dla osób które by chciały wiedzieć o co dokładniej chodzi, objaśnie. Chodzi o to, że gracz wystawia daną ilość przedmiotów na aukcje a przedmiot, który ma być licytowany, będzie wybierany poprzez trzymanie go w łapce. Można również ustalić minimalną wartość danego przedmiotu, oraz maksymalną. Komenda wygląda w taki sposób, przy wgraniu odpowiedniego pluginu: /auction start [item, który trzymamy w łapce] [ilość np. 7] [cena: 29] później można jeszcze dodać wartość przebicia itd. nie pamiętam, czy ta komenda tak szła, ale to jest coś w podobie.
4. Dlaczego akurat to: Urozmaicenie rozgrywki, więcej możliwości zarobku i wydaje mi się, że może to być fajny sposób na sprzedawanie np. Diaxów, jeśli nie wiemy jaką wartość pieniędzy, chcemy za nie otrzymać. Wiem, że istnieje komenda /wymiana, ale to nie wydaje mi się jakimś bardzo złym rozwiązaniem sprzedaży, oraz urozmaicenia handlu :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy