Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] BAN928

PolskiBananek_BAN928
 Share

Recommended Posts

1. Nick  Mój nick na serwerze crafted.pl to BAN928

2.Imię Mam na imię Michał

3.Wiek Aktualnie mam 13lat (Od razu piszę podanie (tak długo czekałem))

4.Od kiedy grasz na Crafted.pl?  Gram od ok. Stycznia 2018

5.Masz mikrofon i TS3? Mam sprawny mikrofon oraz TS3

6.Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie nie pełniłem takich funkcji, ale staram się pomagać graczom nawet jako zwykły gracz :)

7.Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? W tygodniu ok.1-2 godz po po południu, a zaś w weekendy ok2-3 godz rano (dużo nauki)

8.Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?  Byłem karany na serwerze za flood

9.Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Mieliście by mnie przyjąć chociaż po to aby mieć o takich godzinach  które podałem osobę, która pomoże innym. Jestem ogarnięty w minecraft jak i zarówno w realnym życiu. Szybko piszę i prędko bym odpowiadał osobom potrzebującym pomocy. Lubię pomagać innym i sprawia mi to wielką przyjemność.  Chciałbym zrobić porządek na czacie gdy zostanie zapełniony przez spamerów.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):  Siemka. Nazywam się Michał i mam 13 lat. Mieszkam w Łodzi i chodzę do 6 klasy. Mam dobre oceny i prawie nigdy nie mam problemów z nauką, no chyba, że z przyrodą i historią. Moim ulubionym przedmiotem jest matematyka. Lubię programować małe programy w różnych językach programowania. Jak wracam do domu informuję rodziców, że wróciłem i siadam do minecraft'a.

11.Przeczytałeś wszystkie regulaminy?  Wszystkie regulaminy przeczytałem .

12.Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):

- /w usun: Taka komenda nie istnieje, jest komenda -/wyspa reset, która resetuje statystyki i tworzy nową wyspę.
- /w zapros nick: Wysyła komuś zaproszenie do drużyny.
- /w coop nick: Umożliwia komuś dostęp do pomocy na naszej wyspie i nie traci swojej. (tylko VIP +).
- /report: Wysyła napisaną przez nas wiadomość do administracji (np. Gdy spotkamy gracza, który cały czas flooduje
- /w wykop nick: Teleportuje gracza wyrzuconego z wyspy do jego wyspy.
- /skup (dokładna informacja): Po wpisaniu tej komendy otwiera nam się okienko z przedmiotami, które można sprzedać, dzięki temu, można zarabiać pieniądze. 

Komendy Gracza (zrobię 5 do każdego działu który napiszę)

/tpa <nick> - Wysyła prośbę o teleport do innego gracza.

- /tpaccept - Akceptuje prośbę o teleportację do nas.

- /msg <nick> - Wysyła wiadomość do kogoś.

- /r - Odpowiada na czyjeś /msg.

- /itemdb - Pokazuje graczowi ID itemu, którego trzyma w ręce.

Komendy Vip/SVip

/tpahere: Zaprasza gracza do nas.

/ulecz Podnosi poziom zdrowia gracza

/feed podnosi poziom jedzenia gracza

/craft Jest to przenośny crafting

/ec Jest to przenośny ender chest

Warpy

/kopalnia Teleportuje gracza do kopalni gdzie jest lepszy drop niż na wyspie (jeszcze lepszy drop jest w /kopalniavip)

/spawn Teleportuje gracza na spawn

/farma Przenosi gracza na farmę świnek( HRUM HRUM :) )

/luckyblocki  Tepa gracza do miejsca gdzie można kupić luckyblocki (zwykły kosztuje 450$ a luckbloch + jest za pieniądze nwm ile)

/kosciol Przenosi gracza do kościoła (można tam zawrzeć małżeństwo tylko tam)

POWIEDZCIE.... MAM JAKIEŚ SZANSĘ?

Edited by trrirsusPolska
  • Haha 2

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy