Jump to content
Sign in to follow this  
xQuerrion

[PRZYJĘTE] [Podanie] xQuerrion

Recommended Posts

1. Nick:  xQuerrion
2. Imię:  Mikołaj
3. Wiek: Mam 13 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serwerze crafted.pl, zacząłem od początku serwera. W tym czasie zdążyłem zmienić nick z kaktusio na xQuerrion. Przeliczając na miesiące, będzie około 12. Oczywiście, miałem przerwy z grą na craftedzie. 
5. Masz mikrofon i TS3? Owszem, posiadam TS3 oraz mikrofon.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Pełniłem funkcję helpera na malutkim serwerze, który miał chyba ze 100 osób, może i nadal istnieje, ale ip jego nie pamiętam
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? W zależności od mojego planu lekcji, poświęcałbym konkretną ilość godzin. Ogólnie mówiąc około 2h - 4,5h dziennie. W weekend ten czas będzie dłuższy ok. 4 - 8h.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Póki co, dostałem tylko warna na forum za spam na chatboxie, chociaż pisałem różne rzeczy, ale nie będę się tu żalił. Jeżeli miałem jeszcze jakieś kary, nie pamiętam ich, ale nie wydaje mi się, żebym się z nimi spotkał.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? A więc tak: Jak pisałem wyżej, widzieliście, że pełniłem już taką funkcję, także mam doświadczenie, jeżeli chodzi o pełnienie funkcji helpera. Umiem szybko pisać, jestem dobrze obeznany z ortografią, z interpunkcją jest trochę gorzej, ale też nie jakoś tragicznie. Staram się nie wdawać w konflikty ze społecznością serwera, jak i poza światem wirtualnym, więc swoją drogą, uważam, że mam dobre relacje z graczami jak i administracją serwera. Jestem dobrze obeznany z komendami serwera freebuild, oraz znajomością sklepów freebuilda, przez co wiem gdzie odsyłać graczy, którzy potrzebują np. terakoty. Jako osoba aplikująca na funkcję helpera, staram się być elokwentny przy pomaganiu, pokazując dojrzałość i  fakt, że administracja, to nie są byle jakie osoby wybrane z podań, nowszym graczom serwera crafted.pl. Umiem akceptować krytykę, kierowaną w moim kierunku, oraz chciałbym pomagać administracji, jak i graczom, gdyż siedzę na serwerze bardzo długi czas i niekiedy dochodzi do momentów, gdy nie ma administracji, i zaczynają wariować, co wydaje mi się, że powinno być natychmiast karane. (lecą reklamy innych serwerów, bluźnierstwa, reklamowanie kanałów na YouTube, które nie zawierają treści crafteda, oraz spam) Osobiście, uważam, że jestem osobą odpowiedzialną i nadaje się na to stanowisko, oraz uważam, że jestem osobą, którą można naśladować, godną naśladowania. Staram się być asertywny i obiektywny, bezstronny. Wiem, że się rozpisałem tak, jakbym się chciał nie wiadomo jak zachwalać, ale chciałem dać konkretne argumenty, na przyjęcie :D
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Mikołaj, mam 13 lat. Mieszkam w województwie łódzkim i chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej. Moim hobby jest jazda na hulajnodze wyczynowej. Na tą chwilę, jeszcze nic nie umiem, ale i tak daje mi to fun . Uważam, że jestem miłą osobą, która stara się lubić... no może nie lubić, ale szanować wszystkie osoby, które mnie otaczają w świecie realnym, jak i tym wirtualnym. Jestem uzależniony od komputera, chociaż staram się kontrolować czas, który gram na komputerze . Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są historia, oraz matematyka z, której może nie jestem najlepszy, ale i tak ją lubię. Staram się być szczery wobec wszystkich osób.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Owszem, przeczytałem.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj: Dajemy osobie możliwość, budowania, niszczenia, używania pieców, enchantu, craftingu itp. poza naszą obecnością na serwerze
- /d dodajDajemy osobie możliwość tego samego co w komendzie /d zaufaj tylko, że może robić to podczas, gdy jesteśmy na serwerze
- /d polacz: Łączymy działki, które są obok siebie 
(dla VIP+)
- /d ban: Banujemy osobę, co uniemożliwia jej wejście na naszą działkę
- /d chat: Otwieramy chat działki, ale gdy wychodzimy z niej, zostaje on nam wyłączony

KOMENDY VIP+

- /kit vip - Otrzymujemy pakiet vip.

- /kit vipkluczOtrzymujemy 1 klucz do ruletki w strefie dla vipów

/strefavip wchodzimy do strefy vip, gdzie mamy 30 poziom enchantu, darmowe kowadła i ruletkę vip

- /feed - uzupełniamy do maksymalnego poziomu punkty głodu

- /heal - uzupełniamy punkty życia do poziomu maksymalnego

- /cofnij - cofamy się w miejsce naszej ostatniej śmierci

- /craft - przenośny crafting

- /ec - przenośny enderchest

KOMENDY DZIAŁKI

- /d auto - zajmujemy losową działkę, a koszt jest działki jest równy 500$

- /d anuluj - anulujemy osobę z działki, którą dodaliśmy / zaufaliśmy

- /d zajmij - zajmujemy działkę, która jest wolna i na niej stoimy (warunkiem jest to, żeby była wolna)

- /d tp - teleportujemy się na działkę określonego gracza

- /d rozlacz - rozłączamy działki, które są obok siebie ( komenda dla vip+ )

- /d biom - ustawiamy dom na działce

- /d dom - teleportujemy się na naszą działkę

- /d pomoc - otrzymujemy wszystkie komendy dotyczące działek

KOMENDY Z UZYCIEM /POMOC

- /pomoc pojazdy - otrzymujemy info na temat zdobycia pojazdów, oraz przydatne wskazówki

- /pomoc - wyświetla nam wszystkie komendy, które zawierają początek /pomoc

- /pomoc dropy - pokazuje nam drop na dany surowiec

- /pomoc surowce - dostajemy pomoc na temat surowców

- /pomoc sms - pokazuje ceny rzeczy ze sklepiku serwerowego

- /pomoc pieniadze - pokazuje jak zrobić pieniądze

- /pomoc tabliczki - pokazuje jak utworzyć sklep / skup

KOMENDY TELEPORTUJĄCE

- /fabryka - teleportuje nas do fabryki, gdzie możemy zarobić nasze pierwsze pieniądze

- /kosciol - teleportuje nas do kościoła

- /spawn - teleportujemy się  na spawn

- /ruletki - teleportuje nas do miejsca z ruletkami

- /regulamin - teleportuje nas do tegulaminu serwera ( skróconego )

- /kfc - teleportujemy się do kfc

- /salon - teleportujemy się do miejsca z samochodami do kupienia

- /lotnisko - teleportujemy się na lotnisko i możemy kupić tam samoloty / helikoptery

- /ikea - teleportujemy się do ikei

- /warpy - znajdziemy tam wszystkie warpy

KOMENDY ŚLUBNE

- /partner pomoc - uzyskujemy pomoc dot. partnera

- /partner prezent - dajemy prezent naszemu partnerowi

- /partner rozwod - bierzemy rozwód z naszym partnerem

- /partner ustawdom - ustawia wspólny dom z partnerem

- /partner tp - teleportujemy się do naszego partnera

- /partner ulecz - leczymy naszego partnera o określoną ilość serc

- /partner chat - włączamy chat z naszym partnerem

- /partner pvp off/on - wyłączamy bądź włączamy pvp z naszym partnerem

KOMENDY ADMINISTRACJI

- /a - otwieramy chat dla administracji

- /cc - czyścimy chat

- /tempban - banujemy określoną osobę na pewien czas

- /ban - banujemy określoną osobę na zawsze

- /mute - wyciszamy określoną osobę na określony czas

- /unmute - dajemy określonej osobie ponowną możliwość pisania na chacie publicznym

Jest tych komend jeszcze trochę więcej, ale ja wypisałem te najbardziej podstawowe.

Nie widzę sensu pisania większej ilości komend, bo przecież można dołączyć na serwer i przepisać wszytskie ._.

Mam nadzieje, że moje starania zostaną docenione.

Z wyrazami szacunku,

xQuerrion

Edited by xQuerrion
Poprawka z worda
  • Lubię to! 2

Nwm czm, ale nie wprowadziły mi się poprawki podania, które zrobiłem w wordzie, więc jutro postaram się je wprowadzić

Czas gry (+)

Komendy (+)

Nie Widuję (może gramy o różnych porach) (-)

Wiek (+)

Jestem Na Tak

Edited by Konrad3k
  • Lubię to! 2

8 godzin temu, Konrad3k napisał:

Czas gry (+)

Komendy (+)

Nie Widuję (może gramy o różnych porach) (-)

Wiek (+)

Jestem Na Tak

Co ciekawe, ja cię widuję co jakiś czas, ale rzeczywiście, jeśli mnie nie widujesz, to chyba gramy o różnych godzinach. Ja gram w godzinach ok.14/15 - 20/21

Widuje (serio jesteś uzależniony ciągle cie widzę xd) ++++

Pomaga ciągle, nawet mnie poucza Ale mnie to nie obchodzi. wiec wielki +

Orto normalnie Prima Sort, palce lizać normalnie ++++

Gracz miły i widać że ma mocne nerwy(ciągle go wkurzam no nic ,weźcie mu cos zróbcie) ++++

Bardzo robotny umie o siebie zadbać ++++

Co bede sie rozpisywał i tak na to nie patrzą - - - - 

Powodzenia życzy firma sebixxx

• Haha 1

48 minut temu, SebMix napisał:

Widuje (serio jesteś uzależniony ciągle cie widzę xd) ++++

Pomaga ciągle, nawet mnie poucza Ale mnie to nie obchodzi. wiec wielki +

Orto normalnie Prima Sort, palce lizać normalnie ++++

Gracz miły i widać że ma mocne nerwy(ciągle go wkurzam no nic ,weźcie mu cos zróbcie) ++++

Bardzo robotny umie o siebie zadbać ++++

Co bede sie rozpisywał i tak na to nie patrzą - - - - 

Powodzenia życzy firma sebixxx

Xd, spoko napisane

• Lubię to! 3

Wczoraj był reset kar więc raczej żadnych nie masz prócz tych na forum. Te drugie zdania mógłbyś baRdziej rOwinąć i to chyba jest jedyne co jest na tyci minus.

Osobiście jestem wredny i napisze ze dam ci Tak z małym minusem. 

• Haha 1
  • Wow 1

2 godziny temu, Nicebear05 napisał:

Wczoraj był reset kar więc raczej żadnych nie masz prócz tych na forum. Te drugie zdania mógłbyś baRdziej rOwinąć i to chyba jest jedyne co jest na tyci minus.

Osobiście jestem wredny i napisze ze dam ci Tak z małym minusem. 

Wiem, że te zdania o sobie napisałem jakoś niespecjalnie rozwinięte, bardziej chciałem rozwinąć argumentacje.

• Przykro mi 1

lul, dużo zdań, wiek spoko, widać ogarnięty, na tak

• Lubię to! 1

Bardzo dużo pomagasz (+)
Siedzisz na serwerze 24/7 (+)
Ortografia (+)
Komendy (+)
Wiek (+)

Jak najbardziej na TAK!

• Lubię to! 1
  • Super 1

widuję, choć ty mnie nie

komendy OK

zdania OK

widać że ogarnięty 

na końcu podania zamiast wszystkie masz napisane "wszytskie" popraw to i bedzie really GOOD 

Jestem na TAK, 

• Lubię to! 1

Więc tak, podanie ładnie napisane. Zdania są rozbudowane. Dobry czas i wiek. Komend jest dużo i ładnie opisane. Posiadasz mikrofon i ts. Jestem na Tak, Powodzenia

• Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy