Jump to content

[Propozycja] Ruletka


Motim_
 Share

Guest

§1.4 Tytuł wątku musi wyglądać następująco: [Propozycja] nazwa_propozycji

Recommended Posts

1. Twój nick: Motim_
2. Nazwa propozycji: Ruletka
3. Opis: Miałem taki całkiem ciekawy pomysł aby zmienić trochę drop z ruletki. Mianowicie zmniejszyć prawdopodobieństwo wygranej ale zwiększyć samą wygraną. Uważam, że dałoby to uczucie dreszczyku emocji. Automatycznie adrenalina podskakuje bo masz szanse na naprawdę super nagrodę i możesz odbić się od dna jeśli nie masz kasy.
4. Dlaczego akurat to: Oglądałem jak ludzie wydają kasę na kasyno i stają się milionerami dzięki szczęściu, tutaj to wygląda tak że prawie każdy wydaje na ruletkę za 1k bo boją sie zaryzykowac. Jest to nie opłacalne. Taka moja el proposition ;)

Poprawiłem tytuł wątku na zgodny z regulaminem. //woszczek

Edited by woszczek
Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to słaby pomysł, bo każda wygrana nie ważne czy mała czy duża podnośi poziom szczęścia. Zwiększe wartości nagród lecz zmniejszenie częstotliwości wygranych sprawi, że wydamy sporo kasy i będziemy się denerwować. Nawet jeśli uda nam się wygrać sporą sumę i wyjdziemy na plus nię będziemy zadowoleni z powodu dużej ilości wydanych pieniędzy. Jestem na NIE. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy