Jump to content

[ODRZUCONE] Prośba o unbana dla tomekk i liptono

tomekk
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: tomekk i liptono

2. Nick osoby, która Cię zbanowała:liptono zbanował xMisieek a tomekk pigfarmer025

3. Długość bana: A nawet nie wiem pisze tylko że permanentny ban czyli chyba na zawsze i jeden dzień dłużej xd

4. Data nadania bana:11.05.2019 w obu przypadkach

5.Wyjaśnienie:Jako że ruszyła nowa edycja skyblocka trzeba było zobaczyć co się tam zmieniło. Zalogowałem się na swoim koncie loguję się wchodzę na spawn na sky chodzę około minuty w wyskakuje mi ban za multikonto. Myślę super to sobie pograłem super serwer 10/10. Spróbowałem na koncie brata bo ja mam swoje a on swoje i jeszcze jeden brat ma swoje i  sytuacja się znowu powtórzyła. Więcej nie próbowałem.

6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Ponieważ graliśmy dużo na tym serwerze praktycznie zawsze byliśmy w top 10 największych wysp, raz w najbogatszych graczach na sky. Fajnie by było jeszcze trochę tam pograć. Pozdrawiam

• HeadAdmin

Ok, w takim razie dostaniecie unbana, jeśli wszyscy pojawicie się na TS3 i zweryfikuję to. Jeśli napisałeś prawdę i chcesz dostać unbana to napisz w jakich godzinach moglibyście wejść.

PS I mam rozumieć, że zbanowany michal13511 to wasz brat?

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy