Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Regus_

Regus_
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Regus_

2. Imię: Bartłomiej

3. Wiek: 14

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od startu 1 edycji Lucky Skyblocka, z króciutką przerwą xD

5. Masz mikrofon i TS3? Tak.

6. Pełniłeś kiedyś podobną funkcję? Tak 😂

7. Ile poświęciłbyś dziennie czasu na budowanie (jeśli będzie potrzeba wybudowania czegoś)? W wolne dni do pięciu godzin, w tygodniu około 2.

8. Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak, miałem bana permanentnego na forum za oszukiwanie w trybie Toxic Ocean, żałuję tego...

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Od tych prawie dwóch lat wiele się zmieniło, poznałem więcej możliwości, buduję o wiele lepiej niż wtedy. Chciałbym wrócić na Crafteda, wiem, że po tym banie straciłem zaufanie do administracji, lecz obiecuję, że już nie przyjdą mi do głowy takie pomysły. Lubię budować, umiem pracować w grupie, rzadko przeklinam, jestem opanowany i cierpliwy. Jeżeli dostanę tą rangę to na pewno nauczę się jeszcze czegoś więcej budując pod okiem architekta 😂. Mam dużą wyobraźnię i jestem kreatywny, lubię budować z pomocą pluginów. Dodam jeszcze że zajmowałem miejsca: 4 i 6 w konkursach na pewnym serwerze, u pewnego youtubera, nie podam dokładnie bo nie wiem czy mogę, Exu będzie chyba wiedział o co chodzi.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Bartek, mam 14 lat. Lubię rysować, budować w minecraft i słuchać muzyki. Mimo problemów zdrowotnych lubię też sport, szczególnie piłkę nożną, siatkówkę i pływanie. Szybko przyswajam wiedzę, mam dobre oceny ale nie lubię nauki. Moje przykładowe dwa rysunki: https://imgur.com/eTvGFVn oraz https://imgur.com/nMu1G8q

11. Przeczytałeś regulaminy? Tak

12. Screeny/film swojej działki/wyspy z Crafted.pl (którą ty budowałeś): -

13. Screeny budowli, które wybudowałeś (pochwal się jak budujesz):
1. Edit: https://imgur.com/a/lLRHvtN Jak będę miał więcej czasu to na pewno zbuduje jeszcze kilka prac.

2019-05-02_13_16_22.thumb.png.c5aad334443e71a58fc19637b061930a.png2019-04-22_13_32_14.thumb.png.9450015a71930b9d62f11e536defd224.png2019-01-20_21_28_36.thumb.png.388aa276b41a22ac41d4b4f64bf186d0.png

2019-05-14_17_00_27.thumb.png.7224c107d234894fe64a2d7182fb592f.png2019-05-14_17_37_54.thumb.png.920a6a4c5b1c5e1421ae2b3284966649.png

14. W jakim stylu najczęściej budujesz? Głównie średniowieczny.

Edited by Regus_

Jako iż byłem budowniczym, to się wypowiem. Nan podanych wyżej screenach widać, że potrafisz używać worldedita, jednak domek nie wygląda fascynująco.

Zbuduj jakiś DUŻY domek, a będę na tak.

Neutral

• Super 1

Jedyne co jest warte uwagi to pałac. Skończ go w całości a nie tylko z jednej strony :v

Dodatkowo zbuduj modernistyczną ville, wieżowiec, domek w stylu fantasy oraz coś wybranego przez Ciebie.

PS.

Budowle niech będą sporych rozmiarów.

Edited by 3exu
  • Lubię to! 1
  • Super 1

Pomimo tego, że nie jestem dobry w budowaniu w MC, to się wypowiem.

Budowle mi się podobają, widać że nie robiłeś ich na szybko, lecz się nad nimi starałeś. Widać poziom w tym co wybudowałeś, znasz się na tym, w końcu byłeś tu Budowniczym.

Samo podanie jest ładnie napisane, bez zbędnych kolorów, które utrudniają czytanie, bądź niepotrzebnych zdań. Tylko rób większe budowle, i będzie lepiej.

Jestem na Tak.

• 2 weeks later...
  • 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy