Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Simowymaniaczeq

Simowymaniaczeq
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Simowymaniaczeq 

2. Imię: Maciej 
3. Wiek: 17 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serwerze gram od początku pierwszej edycji Sky Blocka. 
5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam obydwie rzeczy. 
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Pełniłem funkcję pomocnika na innym serwerze. 

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? W dni robocze mógłbym poświęcić od 1,5 do 2 godzin. W weekendy 3 lub 4 godziny. 
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Raz nieumyślnie zareklamowałem inny serwer, po czym napisałem prośbę o unbana. 
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?  Uważam, że przez 2 edycje zdobyłem sporo wiedzy na temat pomagania graczom. Czynnie się udzielam na discordzie i serwerze. Mam dobry kontakt z graczami i niektórymi osobami z administracji. Szybko odpisuję i reaguje na to co gracze piszą na czacie. Często korzystam z discorda, dlatego mogę pomóc poza godzinami gry. 
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):  Jak już wyżej napisałem mam na imię Maciej, chodzę do I klasy liceum o profilu humanistycznym. Słucham różnych gatunków muzyki głównie rapu, hip-hopu i trapu. Interesuję się mobilnymi urządzeniami głównie komórkami, oraz fotografią. Od 5 lat jestem wegetarianinem i nadal żyję. Kiedy mam dużo wolnego czasu wyjeżdżam na wyjazdy rowerowe, które wcześniej planuję. 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Znam i przestrzegam regulaminu. 
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Nie ma takiej komendy 
- /w zapros nick: Wysyła zaproszenie do dołączenia na wyspę
- /w coop nick: Pozwala zaproszonemu graczu budować na wyspie 
- /report: Służy do wysyłania zgłoszeń do administracji obecnej w grze 
- /w wykop nick: Wyrzuca gracza z naszej wyspy 
- /skup (dokładna informacja): Pokazuje przedmioty które możemy sprzedać za wybraną kwotę 

- /w: Teleportuje na wyspę 

- /tpa nick: Teleportujesz się do gracza

- /w poziom: Oblicza poziom wyspy

- /w top: Pokazuje top 10 wysp z największym poziomem wyspy

- /pay nick kwota: Przelewa wybraną kwotę 

- /luckyblocki: Teleportuje w miejsce gdzie możemy kupić lucky blocki

- /lowisko: Teleportuje w miejsce w którym mamy łowisko 

- /craftedgems: Po wpisaniu mamy możliwość zakupu przedmiotów za CraftedGemsy

- /warp pvp: Teleportuje na arenę pvp 

- /w reset: Możemy zresetować wyspę

- /regulamin: Ukazuje skrócony regulamin servera

- /spawn: Teleportuje na spawn

- /w ulepsz: Możemy zakupić ulepszenie wyspy

• Super 1

Drogi Macieju, to nie byla jedyna Twoja kara.

Jesteś niemiły dla innych graczy, oraz prowokujesz na:
a) pw
b) głosowym.

Niestety nie było tylko jednej sytuacji, w ktorej obrazales Mnie, lub moją rodzinę na głosowym.

Nie widzę, abyś pomagał, ani się odzywał często na chacie.

Jestem na nie, wybacz.

17 minut temu, spalona_amiqa napisał:

Drogi Macieju, to nie byla jedyna Twoja kara.

Jesteś niemiły dla innych graczy, oraz prowokujesz na:
a) pw
b) głosowym.

Niestety nie było tylko jednej sytuacji, w ktorej obrazales Mnie, lub moją rodzinę na głosowym.

Nie widzę, abyś pomagał, ani się odzywał często na chacie.

Jestem na nie, wybacz.

To twoja opinia i masz prawo do niej, ale nie musisz wymyślać rzeczy których nie było. 

• Super 1

Nie chce juz cytowac, jednak amiqa napisała o tobie sporo nieprawdy, to ona sama sie przyczynila do paru rzecz, przy ktorych bylam i mysle ze nie powinno nastapic to z udzialem jej osoby. 

Podanie jest czytelne, o najwazniejsze mało kolorowe. Jestes osoba bardzo miłą, jednak łatwo wyprowadzić cię z zachowania spokoju. Na chacie pomagasz, osoba czesto aktywna. Mam z toba wyspe, ostatnio niezle sie poklocilismy jednak zauwazam, ze nawet jesli jestes z kims w konflikcie to potrafisz go rozwiazac bardzo szybko i nie jestes niemiły ani nie wyrabiasz innym o kimś złej oceny. Czasami zdarza się tobie prowokować kogoś do kłótni, ale widać ze nie robisz tego specjalnie. Jesteę trochę starszy niż reszta, więc myślę, że potrafiłbyś dogadać się z kazdym  graczem i zrozumiesz np drobne błędy językowe, a nie będziesz się rzucać jak niektórzy, no bo OmG oRtOgRaFiE tRzEbA pOtRaFiC oD mAłEgO!!1 Jeżeli się dostaniesz to z pewnoscia sobie poradzisz, tak sadze. Jestem na tak, jednak zastanawiam się nad byciem neutralną.

Edited by Triju
  • Super 1

No to tak:

Widuje lecz nie pomagasz  (ale też nie robie kroniki może czasem komuś pomożesz jak ja np robić sklep czy na msg)

Zdania ok 

Nooo kara to tak słabo 

Mało komend, lecz wiem ze pewnie wszystkie znasz 

No neutral 

• Lubię to! 1

1 godzinę temu, Exstrem napisał:

No to tak:

Widuje lecz nie pomagasz  (ale też nie robie kroniki może czasem komuś pomożesz jak ja np robić sklep czy na msg)

Zdania ok 

Nooo kara to tak słabo 

Mało komend, lecz wiem ze pewnie wszystkie znasz 

No neutral 

Ocena pomocy graczom nigdy nie będzie obiektywna, ponieważ nikt nie jest dostępny cały czas. 😉

Podanie jest czytelne, dobrze się czyta, nie ma niepotrzebnych zdań i kolorów, które pogarszają estetykę podania. Jak jestem online, to widzę że jesteś aktywny na chacie i pomagasz. Posiadasz wszystkie potrzebne komunikatory, a także Mikrofon. Spełniasz wiele z wymagań, co jest kolejnym plusem. Według mnie, jesteś dobrym kandydatem na Helpera. Jedyne czego szkoda to kary, ale da się na to przymknąć oko.

Jestem na Tak.

Edited by Guest

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy