Jump to content

[ODRZUCONE] Podanie na Budowniczego [Oliwia813]

Oliwia81
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Oliwia813

2. Imię: Aleksandra (Ola)

3. Wiek: 13lat

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Gram od 2 lat, jednak nie jestem pewna czy więcej czy mniej.

5. Masz mikrofon i TS3? Tak

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, pełniłem/am funkcję budowniczego na 2 serwerach minecraft.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na budowanie (jeśli będzie potrzeba wybudowania czegoś)? Budowanie budowli zajmie mi około 1 dzień a takiej już profesjonalnej to około 3/2dni.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie, nigdy nie byłam karana na TS3, Discord czy na serwerze.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Uważam że ładnie buduje gdy się staram lub gdy się trochę staram to myślę że też mi wychodzi ładnie. Ogólnie to już nie raz wyszły mi budowle nie takie jak chciałam (Ponieważ nie miałam czasu i budowałam około godziny) jednak gdy włożę w prace serce, to myślę że mi wyjdzie.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Ola, mam 13lat i uwielbiam grać w minecraft, w sumie to zawsze uwielbiałam od roku 2014. Moja pasja to taniec i śpiew, mama zawsze mi powtarza że mam do tego talent gdy się przyłożę. Mam siostrę Hanie, jest strasznie wredna, jednak się nie dziwie ponieważ prawie każdy przechodzi przez ten etap życia. Zwykle mam dobre oceny, jestem bardzo dobra z matematyki, i chodzę już do 8 klasy. Podobnie nie mam problemów z przyjaciółmi lub kolegami, zawsze się w spieramy i doceniamy każdego.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, przeczytałam wszystkie regulaminy.

12. Screeny/film swojej działki/wyspy z Crafted.pl (którą ty budowałeś/aś):https://imgur.com/a/nXnsGN9

13. Screeny budowli, które wybudowałeś/aś (pochwal się jak budujesz):https://imgur.com/a/i1uByoA     przy tej budowli nie starałam się tak bardzo ponieważ zabrakło mi bloków i musiałam zmniejszyc.

14. W jakim stylu najczęściej budujesz? Myślę że najczęściej buduje w stylu staroświeckim, ponieważ bardzo podoba mi się ten styl, ze względu na to że mieszkam na wsi i mam farmę z babcią.

Podanie fajnie się czyta, ale mogłaś dać jakieś pogrubienia, bo to wszystko się zlewa, ale wracając do temu oceny.. Budowle są ładne, przynajmniej dla mnie, ale jest ich troszkę za mało, bo miało być ich min. 5, a są niestety dwie. Pełniłaś tą funkcję, tak więc plus. Brak kar też jest na plus. Masz też duży staż na serwerze, więc kolejny plusik. 

Ja jestem na Tak.

Edited by Guest

• 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy