Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] Australiaa_

Australiaa_
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Australiaa_

2. Imię: Kuba
3. Wiek: 14, w listopadzie 15.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Moje konto na forum zostało stworzone w lipcu w roku 2017 miałem kilka przerw, na tą edycje podserwera skyblock wróciłem na dłuższy czas.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak i to na tym serwerze :D
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 3-6 godzin.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak oczywiście, ale to tylko od 3 do 5 minut muty.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Byłem Helperem na tym serwerze nie raz, x2 na FB oraz raz na ToxicOcean pod nickiem kubaatojaa/MrKubaX :D Jestem doświadczonym graczem tego serwera. Posiadam wszystkie potrzebne ,,rzeczy'' discord teamspeak3 oraz mikrofon. Mam dobrą opinię wśród graczy i oczywiscie administracji. Na serwerze spędzam sporo czasu. Znam perfekcyjnie wszystkie komendy serwera. Umiem się posługiwać komendami administracyjnymi tempmute kick i te sprawy. Ortografie oraz interpukcję mam na wysokim poziomie. Jestem kulturalny.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć, mam na imie Kuba i mam aktualnie 14 lat. Pochodze z województwa Pomorskiego a dokładnie z Gdańska. Chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. "Moje zainteresowania to m.i.n sport piłka nożna i te sprawy. W wolnym czasie spędzam przy komputerze grając w minecrafta na tym serwerze.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, przeczytałem.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Nie ma takiej komendy, jest /w reset.
- /w zapros nick: Zaprasza danego gracza na wyspę.
- /w coop nick: Dodaje do wyspy do wylogowania, komenda dla rang VIP i wzwyż. 
- /report: Możemy tą komenda np. zgłosić gracza gry przeszkadza na /kopalnia bądź cheatuje
- /w wykop nick: Wyrzucamy gracza z wyspy na spawna.
- /skup (dokładna informacja): Gdy wpiszemy tą komende otwiera nam sie gui gdzie możemy zarobić pieniądze sprzedawając np cobblestone klikając na niego PPM (prawym przyciskiem myszy).

Komendy Administracji:

- /kick nick: wyrzucamy gracza z serwera gdy np. afczy na kopalni

- /tempmute nick czas - wyciszamy gracza na chacie  gdy kogoś zwyzywa lub użyje nieodpowiedniego wyrazu.

- /ban nick czas - banujemy gracza na dany czas lub permamentnie.

- /banip nick czas - banujemy gracza na dany czas lub permamentnie.

- /cc: czyszczenie czatu gdy ktoś napisał IP jakiegoś serwera.

- /history: Sprawdzamy czy dany gracz miał kary w postaci muta czy też bana

Komendy Wyspy

- /wyspa: Otwiera menu tworzenia wyspy, jak ją mamy to nas na nią teleportuje

- /wyspa menu: Otwiera nam się menu wyspy gdzie możemy zamknąć wyspe teleportować sie na nią i wiele więcej!

- /wyspa lider: Ustawia nowego lidera wyspy

- /wypsa ban: Banujemy gracza na wyspe, już na nią nie wejdzie.

- /wyspa unban: Dajemy graczowi unbana, będzie mógł na nią wejść.

-/wyspa biom: Otwiera menu biomów wyspy

- /wyspa top: Pokazuje nam top 10 najbardziej rozbudowanych wysp.

- /wyspa poziom: Oblicza poziom twojej wyspy w rankingu

- /wyspa druzyna: Ukazuje się nam na czacie druzyna wyspy

- /wyspa zadania: Otwiera nam sie gui z zadaniami wyspy

Komendy ogólne 

- /luckyblocki: teleportuje nas w miejsce gdzie możemy zakupić luckyblocki

- /kopalnia: Teleportuje nas w miejsce gdzie każdy może pokopać

- /miotly: teleportuje nas w miejsce gdzie są miotły które możemy zakupić w serwerowym ItemShopie

- /pomoc: Otwiera nam sie gui z menu głownym, wszystkie informacje itp.

- /svip: Informacje o randze Svip

- /vip: Informacje o randze VIP

- /poziom: Otwiera nam sie gui z poziomem gracza, możemy robić tam zadania za nagrody, podobne do /wyspa zadania

- /CraftedGems: Otwiera nam sie okno, w ktrym możemy zakupić coś za CraftedGems które możemy zdobyć przez aktywność na serwerze wykopane 500 bloków, /w zadania

- /regluamin: Na czacie wyświetla nam sie regulamin, cały jest na forum

Jak wspomniałem wczesniej, byłem helperem oraz pomocnikiem TS3 tylko pod innymi nickami, kubaatojaa oraz MrKubaX :D

Pozdrowienia dla tych co pamietaja!

Edited by Australiaa_
  • Zły 1

Drogi Jakubie,

Widuję Cię na serwerze, pomagasz. Miałeś rangę, więc myślę że znasz obowiązki helpera. Komendy wyjaśnione, wiek okej.

Jestem na Tak, powodzenia ^^

Kubo.. 

Jesteś na serwerze aktywny, pomagasz graczom, plusik. Komendy dobrze wytłumaczone i jeat ich dosyć dużo, plus. Masz potrzebne komunikatory i mikrofon, kolejny plus. Wiek też wysoki, i spełniasz wymagania. 

Jestem na Tak! 

Edited by Guest

Zacznę od aktywności, może i grałeś w trakcie mojego bana, ale bywam w miarę często na serwerze i Cię nie widuje. Komendy komendami, ale popełniłeś błąd, ponieważ komenda /ban/ip nick czas powód zbanuje gracza permanentnie, przykład: Voxuu został zbanowany permanentnie, powód: 7d reklama. Już rozumiesz? Aby zbanować kogoś tymczasowo używamy /tempban nick czas powód. Ostatnio jak byłeś w administracji, nagle zniknąłeś i pojawiłeś się chyba po jakiś 2 miesiącach. Zacznijmy od pozytywów, napisałeś całkiem fajne zdania i załóżmy, że się postarałeś nad wyglądem podania (ale i tak jako perfekcjonista, widzę kilka niedoskonałości :/).

Uważam, że mógłbyś sobie poradzić jako helper, jednak mam mieszane uczucia przez twoją długą nieobecność, oraz powód degrada.

Neutral

• Lubię to! 1
  • Super 1

6 godzin temu, Voxu napisał:

Zacznę od aktywności, może i grałeś w trakcie mojego bana, ale bywam w miarę często na serwerze i Cię nie widuje. Komendy komendami, ale popełniłeś błąd, ponieważ komenda /ban/ip nick czas powód zbanuje gracza permanentnie, przykład: Voxuu został zbanowany permanentnie, powód: 7d reklama. Już rozumiesz? Aby zbanować kogoś tymczasowo używamy /tempban nick czas powód. Ostatnio jak byłeś w administracji, nagle zniknąłeś i pojawiłeś się chyba po jakiś 2 miesiącach. Zacznijmy od pozytywów, napisałeś całkiem fajne zdania i załóżmy, że się postarałeś nad wyglądem podania (ale i tak jako perfekcjonista, widzę kilka niedoskonałości :/).

Uważam, że mógłbyś sobie poradzić jako helper, jednak mam mieszane uczucia przez twoją długą nieobecność, oraz powód degrada.

Neutral

Rzeczywiście voxu, popełniłem błąd w komendzie. O pamięć komend serwerowych itp co do helpera sie nie martw. :D

Edited by Australiaa_
  • Lubię to! 1
  • Super 1

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy