Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Kubxon

Kubxon
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Kubxon.

2. Imię: Jakub.
3. Wiek: 15.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od połowy pierwszej edycji SkyBlock.
5. Masz mikrofon i TS3? Mikrofon w 100% sprawny. Posiadam również ts3 oraz dc. 
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Jeden raz, oprócz tego w innych grach pełniłem podobne funkcje. 
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Od trzech godzin na spokojnie. 
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak, na starej edycji zdarzyło się wyciszenie za flood oraz ban zdaje mi się że za nieodpowiednią nazwę przedmiotu.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Myślę, że moglibyście mnie przyjąć dlatego że mam dosyć długi staż na serwerze. Znam większość jak nie wszystkie komendy, co pomoże mi w pomocy innym. Mam dobry kontakt z graczami, sądzę że z administracją także. Jestem na serwerze bardzo często, zwłaszcza gdy nie ma administracji. Staram się pomagać graczom kiedy tej pomocy potrzebują.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Tak jak u góry wspominałem, nazywam się Jakub i mam 15 lat. W tym roku kończę 8 klasę szkoły podstawowej, także moja ortografia jest odpowiednia. Jestem dosyć wysoki, o wiele wyższy niż Elkam11. Trenowałem koszykówkę, co za tym idzie - lubię sport. Interesuję się informatyką i kocham tiruriru_. 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Nie ma takiej komendy! Jest /w reset który resetuje nam wyspę. 
- /w zapros nick: Zaprasza innego gracza do nas na stałe na wyspę. 
- /w coop nick: Komenda nie dostępna dla graczy bez rang. Zaprasza gracza na wyspę do czasu, gdy wyjdziemy z serwera. 
- /report: Służy do szybkiego zgłaszania błędów, wykroczeń innych graczy itp. 
- /w wykop nick: Wyrzuca gracza będącego na naszej wyspie, który nie jest członkiem wyspy. 
- /skup (dokładna informacja): Gdy wpiszemy ta komendę na środku ekranu pojawia nam się panel skupu, w którym możemy sprzedać znajdujące się tam rzeczy. Rzeczy te musimy mieć przy sobie w ekwipunku.

• Super 1

Widuję cię często na serwerze, i pomagasz. Wiek jest jednym z kolejnych argumentów, by cię przyjąć. Zdania są rozbudowane, i z sensem napisane. 

Na Tak. 

Kubusiu moj kochany 😂❤️ 

Jestes na serwerze akurat kiedy ja, wiec mogę powiedziec, że cię widuje i że pomagasz, bo tak jest 😜 Tak jak u gory, wiek jest jednym z kolejnych argumentow, aby cie przyjac. Jestes ogarniety, nie zachowujesz sie jak no przykro mi to mowic ale niektorzy helperzy ktorzy chyba beda wiedzieli ze to o nich xD malutko komend, jednak to nie jest jakis duzy problem. Jedyne do czego mozna sie przyczepic to kary, jednak nie bede juz taka zła i ci bede potrafila odpuscic c; (Kazdy jest wyzszy niz Kamil ;3) a no, tez cie kocham, buziaki

Jestem na Tak z bardzo malutkim minusikiem za kary

• Super 1

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy