Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] RutekPl

RutekPl
 Share

Recommended Posts

1. Nick: RutekPl

2. Imię: Krystian
3. Wiek: w Niedzielę 16
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? jakoś 2 lata z przerwami
5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Pełniłem funkcje Helpera na FreeBuild'zie
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Tyle ile obecnie siedzę na serwerze od około tygodnia gram na tej edycji i poświęcam na tym dobre 4/5 godzin
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie byłem
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem osobą, która uwielbia pomagać ludziom, graczom itp. pomagam w każdej okolicznościach. Miałem zaszczyt pełnić funkcje Helpera na FreeBuild'zie około półtora roku temu, tak jak każdy popełniałem błędy, lecz na tym się człowiek uczy. W każdej wolnej chwili poświęcam czas na serwerze grając z graczami i ciesząc się zabawą. Próbuje na każdym stopniu pomagać graczom, mówić jakie są komendy czy co trzeba zrobić by coś działało. Z mojego wcześniejszego doświadczenia, chcę pomóc graczom i umilać im czas na serwerze jak i na forum.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): To tak, mam na imię Krystian w Niedzielę będę miał 16 lat. Jestem osobą, która jest aktywna w jakim kolwiek stopniu, czy to w sporcie czy pomoc Mamie w pracy fizycznej w domu lub u babci. Próbuje na każdym stopniu pokazywać, że warto lubić ludzi. Lubię gry komputerowe, grafike czy sport jak np. Piłke nożną, koszykówkę czy jazdę rowerem. Obecnie uczęszczam do 3 klasy gimnazjum, po gimnazjum chcę zapisać się do technikum na profil Technik reklamy lub Technik informatyk. Lubię bawić się pluginami CSowymi bo nie powiem, także gram w CSa i bardzo to lubię. Jestem osobą miła i chętną do pomocy Graczom na właśnie tym serwerze Lucky SkyBlock :)
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Owszem
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Nie ma takiej komendy, jest komenda która resetuje wyspę.
- /w zapros nick: Ta komenda Zaprasza gracza do wyspy, może robić wszystko co mu się podoba.
- /w coop nick: Ta o to komenda dodaje gracza na wyspę i może na niej robić wszystko, dopóki Właściciel wyspy nie wyjdzie z Gry.
- /report: Ta komenda wysyła zgłoszenie do Administracji jak gracz narusza regulamin serwera.
- /w wykop nick: Wyrzuca gracza z wyspy, który się na niej znajduje.
- /skup (dokładna informacja): Ta komenda otwiera menu z skupem, można tam sprzedać swoje niepotrzebne lub inne mniej ważne rzeczy.

Dodatkowe komendy:
- /w lub /wyspa - Robi nam wyspę lub teleportuje nas na nią jeżeli już posiadamy ją.
-  /sklep - Pokazuje nam okienko z itemshop'em gdzie możemy kupić rzeczy
- /pomoc ekonomia - Pokazuje nam jak szybko i łatwo zarobić.
- /w biom - Ta komenda daje nam możliwość zmiany wyspy
 - /ladowisko - Teleportuje nas w miejsce gdzie możemy zakupic Helikoptery
- /msg "Nick" "Treść" - Wysyła wiadomośc do gracza
- /tpa nick - ta komenda wysyła prośbę do danego gracza aby nas do niego teleportował (Gracz, który dostał prośbę musi wpisać /tpaccept
- /w wyrzuc nick - wyrzuca Gracza dodanego do wyspy.
/uncoop Nick - Zabiera coop'a graczowi, który go dostał
/w ban nick - Zabiera dostęp graczowi do naszej wyspy.
/w unban nick - Odbiera karę graczowi na wyspę.
- /r treść - odpowiada na ostatnia wiadomość wysłaną do ciebie.
- /w ustawdom - Ta komenda ustawia spawn Wyspy.

• Super 1
  • Wow 1

Drogi Rutku... 

Widuję cię bardzo często na serwerze, pomagasz graczom, co widać. Zdania są świetne, starałeś się nad nimi ^^. Samo podanie jest estetyczne, i miło się je czyta. Masz wszystkie komunikatory, i mikrofon, więc plus. Komend też jest trochę, i są dobrze opisane. Spełniasz wszystkie wymagania.. 

Jestem na Tak! 

Podanie, a bardziej argumentacja jest na fajnego +

Komend wypisałeś mało, ale tego się czepiać nie będę

Wiek na +

Ogólnie jestem na tak, powodzenia!

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy