Jump to content

[ODRZUCONE] [Skarga] Serwer

_ResTrO_
 Share

Recommended Posts

NIe będę stosować wzoru, bo nie ma to sensu.

Po raz drugi Pjo robi coś na moją niekorzyść. Za pierwszym razem zmienił ceny poziomów, gdy ja już miałem 5 (około 30k $$ i 5k cg w błoto)

Teraz zmienił wymagania na wyższe poziomy, kiedy mój rywal ma 8 poziom (złowil 1000 rybek, a ja musze 5000............)

Na dodatek teraz w ogóle nie mam poziomu, bo 7 poziom nie istnieje aktualnie na serwerze...

Pjo... Rozumiem, że nie chcesz żeby ktoś szybko wbił maksymalny poziom... Ale popatrz na to z drugiej strony.. Spędziłem na serwerze dobrych kilkaset godzin i wydałem tyle samo złotych na ten serwer, zamiast dostawać benefity za to co robię, to Ty mi podcinasz nogi.. Jest to BARDZO nie fair... "Speedrunerzy" będą wszędzie... Takie zmiany powinny zostać przewidziane na początku powstawania serwera.

Jest mi smutno, bo straciłem sporo czasu i pieniędzy ( realnych )...

Tą wiadomość kieruję głównie do Administracji Admin+

...

2019-05-24_14.03.10.png

Edited by _ResTrO_
  • Haha 1
  • Przykro mi 6

• Właściciel+

Cześć,

Ciężko jest zbilansować tak zaawansowany serwer przed startem. W każdej większej grze pojawiają się zmiany niektórych klas, kosztów itd. To jest nieodłączny element tworzenia dużego projektu.

Jako że poświęciłeś bardzo dużo czasu na to, mogę trochę się "odkupić" i oddać Ci różnice w $ i CG za poziomy które straciłeś. Do tego po Twojej sugestii, zmieniłem jeszcze trochę poziomy (z 5k rybek do 3k). Poziom 7 także naprawiłem. Mam nadzieje że nie zniechęci Cię to do kontynuowania zdobywania poziomów. Staram się działać dla dobra serwera, aby starczył na dłużej.

• Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy