Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] xSlovian_

Guest
 Share

Recommended Posts

1. Nick: xSlovian_

2. Imię: Pierwszym jest Piotr, a drugie to Tymoteusz.

3. Wiek: 13 lat

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Wrzesień roku 2017

5. Masz mikrofon i TS3? Mam mikrofon, TS3 i Discord.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Pełniłem ją kilkukrotnie.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? W dni szkolne od 2-3h, a weekend 4-6h.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Forum: Licząc wszystkie konta to ok. 15 namów permanentnych, i 3 warny. MC: Ok. 15 permów za mk. Discord: Perm za przeszkadzanie administracji. TS3: Ban na 6 godzin za najprawdopodobniej przeszkadzanie administracji,

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań Staram się odpowiadać na jakiekolwiek zadane pytanie o serwerze, i można to zauważyć. Pomagam na serwerze często, i da się to zauważyć. Rolę Helpera pełniłem kilkukrotnie, i nie mam problemów z komendami, i szybkością odpowiadania. Umiem pracować w grupie bez większych problemów, od wspólnej pracy nad wyspą po wspólne moderowanie serwera. Myślę, że jestem osobą godną zaufania, rozważną i w miarę odpowiedzialną.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Dzień dobry, jestem Piotr i mam 13 lat. Na moment pisania tego podania chodzę do szkoły podstawowej, klasa 6, integracyjna. Interesuję się sportami, głównie Piłką Nożną, Koszykówką, i częściowo Siatkówką. Po za sportami chętnie zajmuję się aktywnością fizyczną, oraz umysłową. W przyszłości chciałbym składać komputery bądź zostać Koszykarzem. Bardzo chętnie spędzam czas również na serwerach MC.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście!

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):

- /w usun: Taka komenda nie znajduje się na serwerze, istnieje natomiast /w reset, dzięki której można zresetować swoją wyspę (Możliwe 3 resety) oraz przy tym usuwa twoje przedmioty z ekwipunku, jeżeli jakieś posiadasz podczas resetowania.

- /w zapros nick: Przy pomocy tej komendy zapraszasz osobę do wyspy, która może zostać jej członkiem. Jeżeli zaakceptuje zaproszenie, jego wyspa zniknie, a zostanie jednym z graczy na wyspie zapraszającego.

- /w coop nick: Druga wersja /w zapros nick, lecz z kilkoma zmianami, dokładniej, osoba na której zastosujesz komendę będzie jej członkiem tylko do czasu, aż osoba która napisała tą komendę będzie offline. Mogą jej używać osoby z rangą Vip+.

- /report: Dzięki tej komendzie można zgłosić gracza łamiącego regulamin, te wiadomości widzą jedynie członkowie administracji będący online na serwerze.

- /w wykop nick: Przy pomocy tej komendy, można wyrzucić z wyspy gracza będącego na wyspie (Nie będący jej członkiem).

- /skup (dokładna informacja): Wyświetla dwustronne okienko, dzięki któremu możemy sprzedać część bloków, surowców, jedzenia bądź rzeczy rolniczych. 

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy