Jump to content

Mapa fabularna

Guest
 Share

Recommended Posts

-----
Cześć! 

Ostatnio zastanawiałem się, czy nie stworzyć własnej mapy fabularnej. Zdecydowałem się na to. Dlatego prosiłbym Was o pomoc w jej budowie. Poniżej przedstawiam dostępne role i ich obowiązki.
Architekt - Jako architekt, twoim obowiązkiem jest wymyślanie fabuły mapy. Możesz również pomagać w budowie, chociaż nie jest to twoim obowiązkiem.
Budowniczy - Jako budowniczy, musisz budować rzeczy wymyślone przez architekta. 
Technik - Jako technik, jesteś odpowiedzialny za mechanizmy/command blocki na mapie.
-----
Po zakończonych pracach, wszystkie osoby zaangażowane w tworzenie mapy będą miały swoje miejsce na "Hali sław" mapy. Dla bardzo aktywnych, przewidziana jest również nagroda na serwerze.
-----
Wzór:
1. Imię:

2. Nick w grze:
3. Nazwa oraz tag na Discordzie (np.Halinka#0000):
4. Jaką funkcje chciałbyś/chciałabyś pełnić?:
5. Dlaczego miałbym Cię wybrać? (krótkie, ale porządne uzasadnienie) :
-----
Wymagania

- Minimum 12 lat (są wyjątki)
- Posiadanie Discorda
- Kreatywność
- Chęć miłej zabawy
------
Osoby w drużynie:

Misiek

Amiqa

Karmelcia

Logenti

PoisonDMG

-
 Odrzucone podania:

Brak

-
-----
Pozdrawiam!
HappyKing_ (woszczek)

Edited by Guest

1. Imię: Mam na imię Michał
2. Nazwa oraz tag na Discordzie: Mój tag to PoisonDMG#4446
3. Jaką funkcje chciałbyś pełnić? Chciałbym spróbować swoich sił w byciu Budowniczym. Mógłbym również pomagać w prostszych komendach na commandblockach i mechanizmach jako Technik.
4. Dlaczego miałbym Cię wybrać ? Mam doświadczenie w budowie mapek. Mam 13,5 lat, jestem osobą ogarniętą i miłą - nie wpadam w konflikty z graczami, nie obrażam innych i nie stosuję słów nieodpowiednich. Minecraft jest jedyną grą jaką mam - gram  codziennie - dlatego mogę wbić i poświęcić ok. 2h (lub więcej w weekendy) w budowie mapy. Na discordzie jestem aktywny codziennie,  mam sprawne sluchawki i mikrofon oraz chętnie rozmawiam z innymi.

Liczę o pozytywne rozpatrzenie mojego... "podania".
- Michał
😁

1. Imię: Witam, jestem Amelia, aka kuchenka amiqa.
2. Nazwa oraz tag na Discordzie (np.Halinka#0000): Amiczka#5813
3. Jaką funkcje chciałbyś/chciałabyś pełnić?: Architekt c;
4. Dlaczego miałbym Cię wybrać? (krótkie, ale porządne uzasadnienie: oof, czekaj wymyślę coś. 
Jestem spoczko, sporo graczy Mnie zna, mój wiek znasz. Lubię rysować, śpiewać itd.
Serio nie lubię o sobie pisać, ale jestem kreatywna. 

danke

1. Imię: Kacper

2. Nick w grze: kultek
3. Nazwa oraz tag na Discordzie (np.Halinka#0000): Kultek#6027
4. Jaką funkcje chciałbyś/chciałabyś pełnić?: Budowniczy, mogę też być technikiem pomocnym
5. Dlaczego miałbym Cię wybrać? (krótkie, ale porządne uzasadnienie): Staram się ładnie budować i umiem to robić z pasją i kreatywnie.

//jestem od xozena_

Edited by Guest

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy