Jump to content

[ODRZUCONE] Podanie Whiteen_

imagoo
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Whiteen_

2. Imię: Wojtek 

3. Wiek: 14 lat 

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od Kwietnia 2018r. 

5. Masz mikrofon i TS3? Jasne że mam.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, na jednym z serwerów, lecz się rozpadł, oprócz tego buduje swój własny :D 

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na budowanie (jeśli będzie potrzeba wybudowania czegoś)? 4-5h, w weekendy nawet cały dzień :D 

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Po usunięciu kar tylko 1 za przekleństwa mute na 5 min chyba, no przed miałem bana perma ale się poprawiłem.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Mogli byście mnie przyjąć dlatego że mam sporo czasu na pomaganie w budowie. Mam własne pomysły na budowle i dobrze dobieram bloki do budowy. Budowanie sprawia mi radość i mogę to robić cały czas. Umiem działać zespołowo, nawet lepiej mi się buduje gdy mam z kim coś omówić.  Myślę że dobrze bym się sprawdzał w tej roli ponieważ mam już doświadczenie. 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): No to tak mam na imię Wojtek i mam 14 lat. Uwielbiam budować, i uczę się robić też grafiki komputerowe ( nie wychodzi mi to). W przyszłości chciałbym zostać architektem. Minecraft to jedyna gra w jaką gram więc mam dużo czasu na różne rzeczy z nią związane. Uwielbiam poznawać nowe osoby. Jestem miłą i wyrozumiałą osobą. Umiem wysłuchać i pocieszyć ludzi. W każdej sytuacji szukam plusów, nawet jak jest jakaś zła. Mam duże poczucie humoru i jestem pomysłowy.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Jasne 

12. Screeny/film swojej działki/wyspy z Crafted.pl (którą ty budowałeś/aś):  https://imgur.com/gallery/ZNSvLsS

13. Screeny budowli, które wybudowałeś/aś (pochwal się jak budujesz): https://imgur.com/gallery/CjDOZVf

14. W jakim stylu najczęściej budujesz? Fantasy, średniowiecze (czasem modern)

Czekam na rozpatrzenie podania myślę że mnie przyjmiecie :c 

• 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy