Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] xDominikPL

White'y
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Mój nick na serwerze to "xDominikPL".

2. Imię: Mam na imię Dominik.

3. Wiek: Mam trzynaście (13) lat.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serwerze zacząłem grać około 2-3 lata temu, Kiedyś poświęcałem bardzo dużo czasu waszemu serwerowi lecz niedawno miałem przerwę.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam mikrofon jest on również sprawny. Tak.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Funkcję pełniłem kilka razy, niestety nie były to za duże serwery i mi się nudziło bo nie było komu pomagać ;c.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Dziennie czasu przed komputerem spędzam 6 godzin, zależnie od tego czy idę pojeździć z kolegami na rowerze i polatać na tzw. "hoopce" i ile mam zadane...
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to 0

wyjaśnij okoliczności)? Nie, a przynajmniej nie pamiętam.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jak już wyżej pisałem, mogę bardzo dużo czasu spędzić na serwerze. Jestem kultularny, mam szacunek do innych i ich nie wyzywam. Od początku gry na owym serwerze pragnę otrzymać jakąś range Administracyjną... Bardzo lubię pomagać oraz pisać, rozmawiać z innymi ludźmi.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Dominik i mam trzynaście lat co już zapewne wiecie. Interesuje się Programistyką a dokładniej językiem JavaScript, JavaScript najbardziej mi "podpasował" z tych z którymi miałem do czynienia. Moim planem na przyszłość jest zostanie Programistą i otworzyć firmę z kolegą która będzie się zajmowała tworzeniem stron na zlecenie oraz gier (nie na zlecenie). Jeżeli czytaliście dokładnie wyczytaliście że lubię pomagać innym, Kiedy pomagam innymi czasami zauważam w tej osobie cechy które mi się "podobają" i pragnę ją bardziej poznać.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Jasne.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj: Po wpisaniu komendy i podaniu nicku gracza, właściciel działki nadaje podanemu graczowi dostęp do otwierania skrzynek budowania itp... jeżeli właściciel wyjdzie gracz będzie mógł nadal wykonywać akcje.
- /d dodaj: Po wpisaniu komendy i podaniu nicku gracza, właściciel działki nadaje podanemu graczowi dostęp do otwierania skrzynek budowania itp... jeżeli właściciel wyjdzie gracz nie będzie mógł już wykonywać akcji.
- /d polacz: Komenda łączy działki w jedną całość jeżeli są one sąsiednie, usuwa ona również drogę i robi w tym miejscu działkę.
- /d ban: Po wpisaniu komendy i wybraniu gracza właściciel blokuje możliwość dołączenia na jego działkę poprzez komendę lub wejście na nią, można również zbanować każdego wtedy w miejsce gracza wpisujemy "*"
- /d chat: Komenda /d chat przełącza tryb chatu z globalnego na działkowy i odwrotnie, podczas gdy wejdziemy na dzialke i mamy tryb chatu ustawiony na działkowy piszemy wtedy na działce i wiadomość jest widoczna tylko dla graczy na owej działce.

Edited by White'y
1,2 punkty były wyśrodkowane //Poprawka estetyczna

Zacznijmy!

Twoją grę na serverze potwierdza jedynie rejestracja na forum. Jednak po tym że nie wiedziałeś ile grasz, a miałeś wszystko jasno napisane mnie zdziwiło.

Nie widuję cię na serverze, ani abyś udzielał się na chacie.

Twoje zdania są słabo ułożone, jak na 13 lat mogły by być bardziej rozwinięte.

Skoro nie chciało Ci się pomagać na mniejszych serverach, to będzie Ci się chciało na tym?

Komend mogłeś napisać więcej choćby te z działek.

Jedyne plusy które widzę to mikrofon, TS3, czas gry, czas rozpoczęcia gry na serverze i Może wiek, ale po zdaniach mogę nie wierzyć.

Po tym co napisałeś pod moją opinią, zaniżasz u mnie szacunek do ciebie.

Osobiście jestem Na Nie. Powodzenia!

Edited by Nicebear05
Dodanie

Twoja wypowiedź jest według mnie bez sensu... Napisałem wszystko jasno, miałem przerwę i nie grałem na serwerze. Ciekawy jestem jak byś ty napisał podanie... Tak samo z pomaganiem, napisałem że były to małe serwery i nie było komu pomagać więc się nudziłem.

Widzę że, chcesz nabić sobie wiadomośći ;v

• Haha 2

To jest jego wypowiedź więdz się jej nie czepiaj każdy ma swoje zdanie. 

Co do podania 

Komendy  (-)

Wiek  (+)

Widywałem (+/-)

Osobiscie jestem na Nie ponieważ za ostro podchodzisz do złych opini

• Lubię to! 1

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy