Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Visha_pl

Mika
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Visha_pl

2. Imię: Weronika

3. Wiek: 13

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Od 2 lat, ale miałam przerwe pół roku od servera. 

5. Masz mikrofon i TS3?: Tak, posiadam sprawny mikrofon oraz TS3.

6. Pełniłeś/aś podobną funkcję?: Nie.

7. Ile poświeciłbyś/aś czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: 3/4h Dziennie.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś  karany na serwerze, forum, TS3, discordzie Creafted.pl? (jeśli tak to wyjaśnij okolicznosci)?: Tak, teraz mam bana ale dziś go wyjaśnię. Chodzi o to, że przez pół roku na moim koncie grała moja kuzynka, nie wiedziałam ze to karalne, a regulamin czytałam i musiałam zapomnieć. O innych karach nie wiem, a kuzynka nie chce mi powiedzieć. (Ban do wyjaśnienia i dziś będzie wyjaśniony.)

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (Min. 5 rozbudowanych zdań): . Myśle że powinniście mnie przyjąć ponieważ dobrze się dogaduje z graczami oraz pomagam. Jestem bardzo aktywna na Crafted.pl, tylko teraz mam bana. Nie jestem wulgarną osobą oraz trudno mnie sprowokować.Mam bardzo dużo czasu na bycie aktywnym na serwerze. Myśle że tyle wystarczy :).

10. Coś o sobie (Min.5 rozbudowanych zdań): A Wiec jak wiecie mam na imię  Weronika. Mam 13 lat, interesuje się siatkową, jazdą na rolkach oraz sportem. Jestem bardzo miłą osobą oraz jak wspominałam nie wulgarną. Bardzo lubię poznawać nowe osoby. Tyle chyba wam wystarczy heh, nie chce zanudzać was moim życiem, każdy ma swoje, ciekawe oraz pełne wrażeń. To chyba tyle o mnie ❤️

11. Przeczytałeś/aś  regulamin: Tak.

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane.)

Komendy działkowe

-/d zaufaj: Umożliwia innemu graczowi budować na naszej działce gdy jesteśmy online/offline.

-/d dodaj:Umożliwia innemu graczowi budować na naszej działce gdy jesteśmy online.

-/d anuluj: Usuwa danego gracza z dodanych/zaufanych/zablokowanych na naszej działce.

-/d ban: Banuje danego gracza na naszej działce.

-/d wyczysc: Resetuje naszą działke do zera.

-/d polacz; Łączy nasze działki (vip może mieć 2 działki a svip 4 działki).

-/d rozlacz; Rozłącza nasze działki.

-/d info: Pokazuje nam dane typu: numer działki, dodanych, zaufanych itp na działce na której stoimy.

-/d auto; Kupuje nam losową działkę (koszt 500$)

-/d zajmij: kupuje nam działke na której stoimy (koszt 500$)

-/d biom: Zmienia biom naszej działki.

-/d muzyka: Możemy wybrać muzyke którą chcemy mieć na działce.

-/d dom: Teleportuje nas na działke.

Komendy Vip+

-/kit vip/svip: Dostajemy pakiet vip.

-/kit vip/svip klucz: Dostajemy klucz svip/vip (2 dziennie) 

-/strafavip: Teleportuje nas na strefe vip gdzie mamy enchant na 30 lvl, kowadła, vilagery oraz skrzynie do ruletki.

-/head: Zakłada nam daną rzecz na głowe (nie wszystko możeby założyć).

-/feed: Uzupełnia nam głód do maksimum.

-/cofnij: Teleportuje nas w miejsce gdzie umarliśmy.

-/craft: Przenośny crafting.

-/fly: Włącza nam latanie.

-/ec: Przenośny Ender ches.

-/ulecz: Ulecza nas do maksimum hp.

Komendy z /pomoc

-/pomoc pojazdy: Otrzymujemy informacje na temat pojazdów i wskazówki.

-/pomoc dropy: Pokazuje nam dropy na dane bloki.

-/pomoc surowce: Dostajemy pomoc na temat surowców

-/pomoc pieniadze: Pokazuje nam jak możemy zarabiać.

-/pomoc tabliczki: Pokazuje nam jak zrobić sklep/skup.

Komendy ślublne 

-/partner poslub (nick): Oświadcza sie danemu graczowi.

-/partner tp: Dajemy dany item dla partnerta.

-/partner widziany: Pokazuje nam kiedy/ile był/jest online/offline partner.

-/partner rozwod: Rozwodzi się z partnerem.

-/partner pvp on/off: Umożliwa nam klepanie się na /pvp

-/partner chat: Umożliwia nam pisanie na chacie partnerskim.

-/partner ulecz: Ulecza naszemu partnerowi HP.

Komendy Administacji

-/a: Otwieramy chat administracji.

-/mute: Daje mute danemu graczowi.

-/ban: Banuje danego gracza.

-/tempban: Daje bana graczowi (ban czasowy). 

-/cc: Czyścimy  chat.

To wszystko z mojej storny. Mam nadzieje że                                                                                                                                                                     Mi sie uda :3. Miłego dnia. Visha_pl

Edited by Mika

usmialam się

serio, nie musisz klamac, ze to twoja kuzynka

nie raz

nie dwa

tylko trzy

mowilas, o rzeczach, ze niby kuzynka ci wbila, czy cos w tym stylu, co Cię demaskowało.

Kar masz więcej, o wiele

napisałaś pozegnanie wiec XDD

za dużo emotek, nie widzę abyś pomagała, kiedy jestem. Na nie

4 minutes ago, spalona_amiqa said:

usmialam się

nie

nie dwa

tylko trzy

mowilas, o rzeczach, ze niby kuzynka ci wbila, czy cos w tym stylu, co Cię demaskowało.

Kar masz więcej, o wiele

napisałaś pozegnanie wza dużo emotek, nie widzę abyś pomagała, kiedy jestem. Na nie

4 minutes ago, spalona_amiqa said:

usmialam się

nie raz

nie dwa

tylko trzy

Kar masz więcej, o wiele

napisałaś pozegnanie wiec XDD

za dużo emotek, nie widzę abyś pomagała, kiedy jestem. Na nie

A wiem pozegnanie pisala kuzynka :D. I sie nie znamy wiec? o czym mowa ?

Ty próbujesz kogoś okłamać? Skoro grała kuzynka powinno być już wcześniej zgłoszone że dzielicie IP.

Nie Będę tu wymieniał starych wydarzeń, ale po twoich tematach na forum w tę bajkę nie wierzę.

Jednak iż jesteś czasami miła, nie będę taki zły.

Jestem na Neutral. Powodzenia!

• Lubię to! 2

31 minutes ago, Nicebear05 said:

Ty próbujesz kogoś okłamać? Skoro grała kuzynka powinno być już wcześniej zgłoszone że dzielicie IP.

Nie Będę tu wymieniał starych wydarzeń, ale po twoich tematach na forum w tę bajkę nie wierzę.

Jednak iż jesteś czasami miła, nie będę taki zły.

Jestem na Neutral. Powodzenia!

Przykro mi że mi nie wierzysz....Na potwierdzenie dostałam bana i wiedziałam że dostane, mimo to o tym napisałam.Próbuje teraz odzyskać konto, mimo że może sie nie udać a tak czy inaczej zaryzykowałam utratą możliwości grania :/

Perm ban + związana z tym nieznajomość regulaminu nie kwalifikuje Cię do dostania się na rangę helpera. Odrzucam podanie. 

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy