Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Viictoriaa

Viictoriaa
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Viictoriaa
2. Imię: Hania (korzystam z drugiego imienia Victoria)
3. Wiek: prawie 15
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od lipca 2017 roku
5. Masz mikrofon i TS3?  Tak posiadam TS3 i mikrofon
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Pełniłam taką funkcje 1,5 roku temu jednak nie pamiętam nazwy serwera 
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? o zależy akurat od mojego planu lekcji jednak myślę że w tygodniu było by to od 2-4 godzin a w weekend od 4-8 godzin
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Z tego co pamiętam to nie
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?  Ponieważ bardzo chcę pomagać innym i dużo gram na serwerze. Chciałabym tej funkcji poświęcać dużo czasu, zna mnie dużo graczy i adminiastracja (trochę chyba też). Bardzo lubię pomagać innym graczom którzy  są nowi i nie wiedzą jak grać itp. Pełniłam taką funkcję już wcześniej i mam pewne doświadczenie. Umiem szybko pisać, jestem dobrze obeznana z ortografią i  interpunkcją. Ogólnie staram się być obiektywna i asertywna, nie zwracam uwagi na to czy kogoś znam czy nie, czy lubię czy nie. 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Hania, mam 15 lat. Nie lubię swojego pierwszego imienia więc używam tego drugiego czyli Victoria. Moje zainteresowania to: granie na gitarze, śpiewanie, rysowanie, granie na perkusji. Interesuję się także prawem i architekturą, ponieważ  w przyszłości chciałabym zostać prawnikiem bądź architektem wnętrz. Mój ulubiony przedmiot szkolny to język polski. Jestem rezolutna, empatyczna, miła, bardzo dużo gadam (jest to zarówno plus jak i minus). Bardzo lubię zwierzęta i przyrodę. Lubię grać w minecraft i w The sims 4 (głównie po to aby budować).
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak przeczytałam regulaminy
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj: Dodaje określonego gracza do zaufanych na działce dzięki temu zaufany gracz może budować pod nieobecność właściciela działki 
- /d dodaj: Dodaje określonego gracza do działki dzięki czemu gracz może budować na działce  tylko podczas kiedy właściciel jest online
- /d polacz:  Łączy działki, które są obok siebie (dla VIP+)
- /d banBanuje  określonego gracza, co uniemożliwia jej wejście na naszą działkę
- /d chat: Otwiera chat działkowy na którym mogą pisać tylko osoby znajdujące się na działce

KOMENDY ADMINISTRACJI 

- /a: otwiera chat dla administracji 
- /cc: czyści chat 
-/tempban: banuje określonego gracza na pewien czas 
- /ban: banuje określonego gracza na zawsze 
- /mute: wycisza określonego gracz na określony czas 
- /unmute: daje określonemu graczowi  ponowną możliwość pisania na chacie 

-/mute nick: wyciszamy gracza

-/kick nick: wywalamy gracza z serwer

Komendy związane z pieniędzmi:

-/konto: pokazuje nam stan naszego konta

-/zapłać nick ilosc: wysyłamy danemu graczowi pieniądze

-/wymiana nick: możemy się bezpiecznie wymieniać z innymi graczami

Inne komendy:

-/pvp: teleportuje nas do miejsca gdzie możemy się bić z innymi graczami

-/sur: teleportuje nas do losowego miejsca na mapie surowcowej

-/odbuguj: komenda która ma na zamiaru nas ratować gdy sie zbugujemy w klocku

-/back: komenda dla svip dzięki której wracamy do wcześniejszej lokalizacji

-/spawn: teleportuje nas na spawn serwerowy

-/fly: umożliwia latanie (tylko svip)

-/dzien: ustawia na czas dnia gdy np jest noc 

-/pomoc: otwiera menu pomocy serwera

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy