Jump to content

[ODRZUCONE] [Propozycja] SkyLucky w 1.14

TechnoDemonos
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: TechnoDemonos
2. Nazwa propozycji: SkyLucky w 1.14
3. Opis: Przeniesienie Skyblock na Minecraft 1.14
4. Dlaczego akurat to: Pomaga to w budowaniu z pół-płytek z granity itp, oraz Pomaga to w rozwoju farm jeśli Village będę bezrobodny to możesz go zatrudnić postaw obok kompostownik i już.
Edited by ZwierzakiYt

• 1 month later...

Pomysl ciekawy lecz zoptymalizować aktualnie wersję 1.14 na tyle graczy to trochę ciężko. 

Dodatkowo na owa wersję praktycznie nie ma kompatybilnych pluginów odnoszących się do skyblocka, aktualnie mamy tą edycję może na nową edycję okej ale narazie JESTEM NA NIE 

• 4 weeks later...
W dniu 5.07.2019 o 21:30, Dajmont napisał:

Większość graczy na crafted.pl to non-premium.

Większość non-premium nie posiada wersji 1.14.

Dlaczego nie maja? Ja niestety posiadam nonpremium i mam 1.14. od samego poczatku. To zalezy od launchera, ale chyba na kazdym jaki mam jest ta 1.14. X D

co do propozycji to jestem na nie, dodanie tej wersji mogloby byc problemem. Przed chwila zaczela sie 3 edycja skyblocka, nie lepiej poczekac do nastepnej? 

• Lubię to! 1

W dniu 1.06.2019 o 20:47, TechnoDemonos napisał:
1. Twój nick: TechnoDemonos
2. Nazwa propozycji: SkyLucky w 1.14
3. Opis: Przeniesienie Skyblock na Minecraft 1.14
4. Dlaczego akurat to: Pomaga to w budowaniu z pół-płytek z granity itp, oraz Pomaga to w rozwoju farm jeśli Village będę bezrobodny to możesz go zatrudnić postaw obok kompostownik i już.

Pojawią się bugi na serwerze, wiec nie za bardzo :D

Na nie!

1) Wersja jest bardzo zbugowana

2)Większość graczy mają podróbkowe NON-Premium więc byłby problem

3) Po co?! 

W dniu 1.06.2019 o 20:47, TechnoDemonos napisał:

To nie jest odpowiednie wytłumaczenie, po co.

• 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy