Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] _Misiako_


_Misiako_
 Share

Recommended Posts

1. Nick:

_Misiako_

2. Imię:

Arkadiusz
3. Wiek:

13 (w grudniu 14)
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?:

Na Crafted.pl gram tak od początku poprzedniej edycji skyblock. Grałem od początku poprzedniej edycji potem pod koniec miałem przerwę (z powodu nadmiaru nauki). A teraz chętnie i przyjemnie gra mi się na tym serwerze.
5. Masz mikrofon i TS3?:

Tak, posiadam mikrofon oraz TS3 (Trust GXT 211 Microphone)
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?:

Nie pełniłem nigdy podobnej funkcji
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?:

od 2-3 godzin od poniedziałku do czwartku a od piątku do niedzieli od 2-4 godzin
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?:

Byłem raz karany na serwerze Crafted.pl na poprzedniej edycji za przypadkową reklamę serwera. Dostałem wtedy bodajże 7 dni kary.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Miałem okazję przez ten cały czas spędzony na serwerze crafted.pl przekonać się, że jest tutaj super atmosfera. Bardzo też chciałbym się sprawdzić jako helper na tym serwerze. Bardzo dobrze znam komendy gracza/svip/vipa ale niestety nie znam dobrze komend administracji ponieważ na każdym serwerze są one inne a czasami ich nie ma. Wiem jak się zachować w każdej sytuacji związanej z mutowaniem/kickowaniem. Na serwerze nie mam złych opinii ze stron administracji/graczy.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Arek mam na razie 13 lat w grudniu będę miał 14 lat. Jestem osobą która jest aktywna w świecie wirtualnym np: messenger, facebook, instagram, oraz w różnych tego typu mediach społecznościowych. Bardzo lubię poznawać nowe znajomości w świecie realnym (w świecie wirtualnym nie za bardzo). Znam bardzo dobrze zasady ortografii oraz zasady dobrego zachowania. Bardzo lubię uczyć się angielskiego (sprawia mi to przyjemność). Mam nadzieje, że tyle o mnie wystarczy. :) 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Tak regulamin zarówno na trybie skyblock jak i na forum crafted.pl
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: To jest to samo co komenda /w reset, czyli ta komenda sprawia, że zaczynasz od początku, czyli kasujesz swoja dotychczasową wyspę. Tą komendę możesz użyć tylko 3 razy, ale możesz dokupić resety wyspy na Crafted.pl/sklep
- /w zapros nick: Ta komenda służy do wysłania zaproszenia do danego gracza. Jeśli gracz potwierdzi zaproszenie to doda go do twojej wyspy.
- /w coop nick: Tą komendę może użyć tylko svip. Ta komenda służy do tymczasowego dodania danego gracza do twojej wyspy. Ta komenda umożliwia temu graczowi budowanie, niszczenie/stawianie bloków, interakcji z różnymi rzeczami itp.
- /report: Ta komenda służy do zgłoszenia danego gracza o np: posiadanie cheatów, multi konta itp.
- /w wykop nick: Ta komenda służy do natychmiastowego wyrzucenia danego gracza z twojej wyspy.
- /skup (dokładna informacja): Ta komenda służy do sprzedawania różnych itemków takich jak np: bruk/kamień, surowce itp.

Edited by _Misiako_
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Exstrem napisał:

Czasem widzę 

Zdania średnie 

Za Komendy cie rozstrzelają

Wiesz ze musisz mieć chyba 20 pkt reputacji a nie 0? 

Na nie z małym plusikiem

Sory 5 pkt nie 20

Trzeba mieć 20 zawartości

Wiek+

Komend mało ale dobrze rozpisane +/-

Widuję czasami +/-

Na Neutral

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy